EEEnnnn Sonundaaaa!

değerli motosiklet forum üyeleri, 2 gün önce go-kart için kayıt yaptırdık ama kurs için sınava girmemi istediler ben de açık ara farkla birinci oldum 3 kupam oldu. artık bir motorsporları lisansım var ve ben bir yarışcıyım.
Ama şimdiki hayalim yarışlarda beni bir iş adamının görmesi ve bana sponsor olması boşuna kaska eldivene enerji içeceklerine para vermem en azından. şimdilik hayallerim bunlar ama biraz uçuyorum gibi geldi bana. olsun kenan sofuoğlu da umudun bittiği yerde bir ışık gördüyse neden ben de görmeyeyim? artık bir minimotom kaldı sonra da dainese ye gidip oradan kıyafet alcaz sonra ben ktm nin dediği gibi ''yarışa hazır'' :):):):):)

eleştilerinizi bekliyorum. saygılar. . .

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
@tayga berat kılıç

Arkadaşım senin adına sevindim. bende zamanında otomobil yarışlarına katılmıştım ve 4-5 yıl kadar araç modifikasyonu ile uğraştım. duygularını çok iyi anlıyorum. ama bu piyasa öyle nankör bir piyasaki umduğunu bulman çok zor. bu sebeple fazla hayale dalma derim. Motorsporlarında bugün adını duyduğun kenan sofuoğlu hariç % 90 pilotun bu günlere gelmesinde iki neden vardır. birincisi ya para vardır ikincisi ise federasyonda arkası vardır. başka türlü bir yerlere türkiyede gelemezsin. mesela sana kendimden örnek vereyim.

Branşım otodragdı ve ankara yarışında başıma gelen sadece tek bir örneği yazıyım. sınıf 2 de yarışıyorum. o dönem bu sınıftaki araçlar 1400 cc ye kadar BESLEMESİZ yani turbo nos gibi ekipmanlar yasak olan bir branştı. dört arabaydık ve aracın birisi 1600 cc lik bir araçtı. o modelin 1400 cc lik üretimi dahi hiç olmamıştı. artı araçta nos tertibatı vardı ve biz itiraz etsekte beni bu vatandaşla kaldırdılar. üstelik oradaki görevliler haklısınız tamam bu arkadaşı bir üst kategoriye alıyoruz demelerine rağmen... sence bu nasıl oldu bir düşün... bu sebeple fazla umutlanma ama elinden geleni yap ve hedefinden vazgeçme... çünkü ben vazgeçtim ve emin ol pişmanım....

Yer
Kadıköy/İstanbul
Tebrik ederiz.. Başarılarınızın devamını da bekleriz

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
valla ben bu yazılandan hiçbirşey anlamadım!!? " 2 gün önce go-kart için kayıt yaptırdık ama kurs için sınava girmemi istediler ben de açık ara farkla birinci oldum 3 kupam oldu." ne demek?? yani neye kayıt yaptırdın?? kayıt yaptıramadın kursamı aldılar? kursa almadan sınava girdinde sınavdamı birinci oldun?? sınava girenlere kupamı veriyorlar??

anlamadım ama yinede hayırlı olur inşallah:)

@tayga berat kılıç

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
birde sana tavsiyem dereyi görmeden paçaları sıvama!! vede aynası iştir kişinin:)
yani kendini göstermeden kimse sana sponsor olmaz, heleki daha popüler sporlarda
dünya çapında ün yapmış ama aç gezen sporcularımızı düşünürsek;)

Yukarı Alt