ehliyet almak isteyenler...

Yer
istanbul
Arkadaşlar ehliyet alacaklar,ehliyetinde sınıf yükseltecekler,ticari belge SRC alacaklar...
4 temmuz sınavını kaçırmak istemeyenler..11 haziran Perşembe gününe kadar kayıtlarınızı mutlaka yaptırın Yoksa 3 ay sonraki sınava girmek zorunda kalırsınız..Bilgilendirmek istedim..

Ayrıca kriz nedeniyle sürücü kursları derneği geçici süreliğine fiyatları indirdi.Ben bu fiyatların üzerinden techturkey camiasına ve yakınlarına ekstra indirim yapacak ve taksit imkanı sunacağım Aşağıdaki listede görülecektir..

EHLİYET FİYATLARI

B SINIFI 275 PEŞİN 300 12 TAKSİT

E SINIFI 425 PEŞİN 450 12 TAKSİT

A2 SINIFI 200 PEŞİN 225 12 TAKSİT

A2 EHLİYET FARKI 125 PEŞİN 150 12 TAKSİT

E SINIFI FARKI 175 PEŞİN 200 12 TAKSİT

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

Nüfus cüzdan fotokopi

6 adet vesikalık fotoğraf

sağlık raporu

sabıka kaydı

Diploma fotokopisi

Sağlık raporu için 2 adet vesikalık fotoğraf...

Sağlık raporunu kursun yakınında anlaşmalı oldugumuz hastaneden 5 dakikada alabilirsiniz indirimli fiyattan 35 tl

ÖNEMLİ: Ayrıca SRC ticari araç kullanım belgesi almak isteyenlerede yardımcı olunur.. Önemli bir konudur arkadaşlar cezai uygulaması çok ağırdır..6000 tl ye varan cezaları vardır..

Detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana ulaşsınlar...ACELE EDİN...

AnıL DOĞRU

533.433.54.35

BOĞAZİÇİ SÜRÜCÜ KURSU // KADIKÖY

0-216-346-41-12

Hakan ERSOZ

Kıdemli Üye
Yer
istanbul bakırköy
E ehliyet için sana başvurmak isterim neler yapmam gerekli ben bakırköydeyım haftasonları kurs için vaktim var extra neler yapmam gerekli E ehliyet biraz farklı diye biliyorum

B

babaerkan

Misafir
öncelikle selamlar..
b sınıfı ehliyetim var a2 almam için neler gerekiyor ve ne kadara mal oluyor cüzdan teslim.cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

Yer
Bursa
kursa gidiceksiniz ben bursada 200 lira kursa verdim benimde B sınıfı vardı A2 almak icin yazıldım. iki tane sınav ücreti var yazılı ve uygulamalı olarak onlar icinde 100 lira veriyorsunuz. en sonda trafikde ehliyetinizi değiştiriyorlar 100 lira da oraya bayılıyorsunuz. bana toplam 400 e geldi.

Yukarı