Ehliyet ... Toplanalim Lutfen

herkese selamlar . ehliyet kursu onerecek olan var mi malum stajyerlik , haznedarda oturuyorum burada kayitlar dolmus onerebileceginiz bir yer var mi b+a2 yapicam lutfen yardimci olun gunler sayili

Yer
İSTANBUL
ÖNCEDEN ARABA EHLİYETİNİZ VARSA ALACAĞINIZ A2 EHLİYET'TE STAJER OLAYI OLMUYORMUŞ ARKADAŞLAR TANIDIK BİR EHLİYET KURSUNDAN ALDIM BU BİLGİYİ. ((( BU ARADA HERKESE MERHABA ARANIZA YENİ KATILDIM))) :D bu arada şirinevler dünyam sürücü kursuna ulaşabilirsin tavsiye ederim bana ulaşırsan indirim imkanı da olabilir.

Yer
İstanbul
Merhaba . Bende b+a2 yapıcam bakalm. Bağcılarda Büyük Anadolu Sürücü kursu var ama eğitimi falan güzel diyolar

@hsynymn1
Ya bende bagcilarda oturuyorum hangi kursa gitsem A vermiyoruz sadece a2 veriyoruz diyorlar adam akilli bir A egitimi ve ehliyetini veren bi kurs yok mu bildiğiniz?

@Roleda
Ben izmitte aldım geçen sene. Sen bağcılarda bulamadıysan başka semte bak. Ama bağcılarda da vardır eminim

@burhann
Sanirim yok kursa sordum siz bu isleri daha iyi bilirsiniz yok mu A ehliyet egitimini ve ehliyetini alabilecegim bi yer adamlar biz de bilmiyoruz dediler. Ben B icin yazildim yarin basliyor dersler bu arada da arastirmaya devam edecek. Sanirim Asya yakasinda olucak buyuk ihtimalle ama cok ters dusuyor. Bakalim

motto akademiyi öneririm hem doğru dürüst bir eğitim alırsın hemde ehliyetini....
"gizsurucukursu.com/"]Anasayfa | Giz Sürücü Kursu

Yukarı Alt