ehliyetimi başka bir ilden aldım A2 alırken extra birşey yapmam gerekiyor mu?

Yer
Istanbul
Sayın forum üyeleri ben B sınıfı ehliyetimi 2004 senesinde bursadan aldım,şuan istanbulda cennet mahallesinde bir ehliyet kursuna yazıldım A2 ehliyet için. Ehliyet kayıtlarım bursaa olduğu için bir problem yaşarmıyım diye soracaktım. malum burası türkiye herşey online da olsa yine bir belge falan filan isterlerse son anda sinirlenmeyeyim :D

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Belge istense bile gerekli olan belgeyi en kötü fakslatabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama umarım ki online sistemleri buna gerek olmayacak kadar gelişmiştir. :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Sayın forum üyeleri ben B sınıfı ehliyetimi 2004 senesinde bursadan aldım,şuan istanbulda cennet mahallesinde bir ehliyet kursuna yazıldım A2 ehliyet için. Ehliyet kayıtlarım bursaa olduğu için bir problem yaşarmıyım diye soracaktım. malum burası türkiye herşey online da olsa yine bir belge falan filan isterlerse son anda sinirlenmeyeyim :D
1- Kurallar. (lütfen okuyunuz, uyunuz) >lütfen beni tıkla<
2- Kullanıcı adınız. (kimlikteki adınız!:))
>lütfen beni tıkla<
3- Bilgileriniz. (birazcık bilgi sadece)

Yer
istanbul içerenköy
Sorun yaşamayacağının garantisini şimdiden ben sana verebilirim kendi tecrübemden. B sınıfı efliyetimi 2004 yılında kacaelinden aldım istanbulda oturmama rağmen. 6 ay önce ehliyet yükseltmek için istanbulda bir sürücü kursuna başvurdum E+D+A2 aldım hiç bir problem yaşamadım herşey tamamen başvurduğun sürücü kursunda bitiyor. birde bu sorunu sürücü kursuna sorsaydın seni aydınlatırlardı bu konuda...

Yukarı