en iyi honda hangisi?

arkadaşlar yakıt tasarrufu ile dayanıklılığı ile gücü ile teknik servis ve yedek parçalarının bulanması ile sizce en iyi honda hangisi? cevaplar için teşekkürler:confused:

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
En iyisi benim Honda'm!..:) 90km ile 3,8-4 lt...120-140km sürat ile 5 lt. 100km de yakıyor..1978 model ama hala orijinal parçaları bulunuyor..O bir CX 500 classic..(Bol köpük yarışmasında fotoğrafı var!..)

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
arkadaşlar konuları açtığımız yerlere dikkat edelim. "aramıza yeni katılanlar" kısmında "en iyi honda hangisi" diye bir konu yanlış oluyor. konu tarafımdan taşınmıştır. lütfen biraz daha dikkatli olalım. anlayışınız için teşekkürler.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
arkadaşlar konuları açtığımız yerlere dikkat edelim. aramıza yeni katılanlar kısmında en iyi honda hangisi diye bir konu yanlış oluyor. konu tarafımdan taşınmıştır. lütfen biraz daha dikkatli olalım. anlayışınız için teşekkürler.

özgür hocam konuyu ben acmadım bana kızma sonra:D:D

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
arkadaşlar yakıt tasarrufu ile dayanıklılığı ile gücü ile teknik servis ve yedek parçalarının bulanması ile sizce en iyi honda hangisi? cevaplar için teşekkürler:confused:
valla ben bu sorudan birşey anlamadım????
en güzel renk hangisi gibi birşey!! yada aklından bir sayı tut, şimdi bırak......
türü nedir bu hondanın????ya da senin sormak istediğin ne türdür???
nihayetinde honda deniz motoru ve ağaç kesme testeresi motoru da yapıyor;)

Yer
İstanbul
Bir sürü soruya tek cevap istiyorsun demekki melez bir motor olacak diye düşünüp oyumu DN-01'den yana kullanıyorum.Scooter gibi kullanılabildiği için yakıtı az yakar diyorum yeni olduğu için parça sorunu yaşanmaz çok bulunması pek olası değil ama bu gidişle bir seneye piyasada patlar gibi.
Ama yakıt deyince bence silverwing dayanıklılık Shadow,güç dersen CBR yedek parça ve çok bulunması dersen CBF 125 derim :D Çok mu karışık oldu yaw :D

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
en güzel renk hangisi gibi birşey!! yada aklından bir sayı tut, şimdi bırak......
Abi alemsin ya :):):)

Mehmet_Begec

Kıdemli Üye
Yer
Bremerhaven
Süper, sen beni güldürdün, Allahda seni güldürsün:):):)

Yukarı