En yeni üye :)

Yer
İstanbul-Türkiye
Merhabalar,Ben Uğur.Bu geceki buluşmaya kuzenim Anıl sayesinde katıldım ve foruma üye oldum,motosikletim yok ama bir buluşmaya daha katılırsam motorsuzluğun vermiş olduğu eziklikle kesin bir tane alırım :) "yaş 28 hiç motorsiklet sürüş deneyimim yok :) "
Bilgi ve keyif dolu paylaşımlar dilerim.

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Uğur kardeşim, aramıza hoş geldin. İnşallah seni de motorcu yapacağız :) ehehe bu gece seninle tanıştığıma çok memnun oldum kardeşim iyki gelmişsin.. ;)

Yer
İstanbul-Türkiye
Aramıza hoşgeldin Uğur...Motorsiklet çok bulaşıcı birşeydir,ona göre...:) Keyifli forumlar...:)
Teşekkür ederim hoş buldum. Hastalığı fark ettim inşallah bizede nasip olur :)
Uğur kardeşim, aramıza hoş geldin. İnşallah seni de motorcu yapacağız :) ehehe bu gece seninle tanıştığıma çok memnun oldum kardeşim iyki gelmişsin.. ;)
Eyvallah Turgay hoşbuldum,bende çok memnun oldum tanıştığımıza.İnşallah bir dahaki toplantıda da görüşmek üzere :)

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Merhabalar,Ben Uğur.Bu geceki buluşmaya kuzenim Anıl sayesinde katıldım ve foruma üye oldum,motosikletim yok ama bir buluşmaya daha katılırsam motorsuzluğun vermiş olduğu eziklikle kesin bir tane alırım :) "yaş 28 hiç motorsiklet sürüş deneyimim yok :) "
Bilgi ve keyif dolu paylaşımlar dilerim.
Hoşgeldiniz.. Merak etmeyin buraya yaya gelmiş olabilirsiniz ama burdan ya motorlu ya bisikletli ya da her ikisiyle birden çıkma ihtimaliniz var. Aramızda kalsın bende yeni sayılırım burdaki ortam adamı yoldan çıkarıyor ama eziklik hissetmezsiniz sadece sizi iki teker için ateşleriz olan bu :D

Yukarı