eski mağazaları özledim..

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
arkadaşlar ben nedense eski motosiklet mağazalarını özledim hani iki zamanlı ama nitelikli scooter dolu mağazaları mesela elden vitesli vespa px.lerin, peugeot tracker.in, honda balinin, yamaha bws.nin olduğu mağazaları.. şimdi heryerde kimliksiz kalitesiz çin motorları dolu.. haksızmıyım?:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Doğru ama bence şimdiki mağazalar çok daha iyi. Hangi marka hangi model çıkartırsa çıkartsın bir de bakıyorsun Türkiye'de. Ama eskiden böyle değildi. Kızıltoprak'ta bulunan motor mağazalarına git ne ararsan var.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ya tabikii ulaş haklısın ben sayfiye yerlerinde mesela kuşadası bodrum marmaris gibi yerlerde daha kişilikli motorlar vardı gibime geliyor :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Orası tartışılır. Belki söyle olabilir eski esnaflıklar güler yüzlülük daha iyiydi. Şimdi resmen kovulacak gibi davranılıyorsun.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bak ona katılıyorum bazı mağazalar resmen paranla rezil edecek gibi seni resman.. şöyle toparlayayım eski ikinci el motorları özledim:)

Yer
Kilis
Sizin gibi esnaflar oldukça ..Kendini beğenmiş umursamaz tavırlı esnaflar nal toplar..Ulas beyden 2 alışveriş yaptık tek kelimeyle mükemmel..Teşekkürler ulas bey..

Yukarı Alt