Evlilik yerine Motor programı

Bozkurthakan

Kıdemli Üye
Evet kardeşlerim.Geçen şu kardeşiniz dükkanda boş boş otururken daha doğrusu anlamsız,ruhsuzca bir tv kanalında izdivaç programı izlerken aklına bir fikir dank etti.
Kayıp insanları bulan program var,sevgili kavuşturan program var,evlilik programı var,işin bulan program var,pop yıldızı hatta turkacısını program var da neden MOTOSİKLET ARZU EDENE PROGRAM YOK.:D
Evet düşünün.:DBen,Recep,Metin,Ulaş,Turgay veya başka bir kardeşimiz çıksa o programa dese ki ben en düşük şu model yılı olmak kaydı ile şu şu fiyat arası şu model makine istiyorum.:D Onlar da bulsa çıkarsa talibi gelse falan filan.
Haftanın bir günüde noteri çağırıp satış yapsalar.:DNe güzel olur?

Yurdumda bu kadar gereksiz sabah programı varken bence bu çok güzel olur?Sizce?

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Alemsin kardeşim ya :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bozkuthakan kardeşim sana küs olmasam şu an kahkahalarla gülerdim ama inan gururum buna müsade etmiyor :D babanla senin aranda kaldım.. bi dakika ya mevzuyu bilmeyen :Dvelev ki :D okusa aralarında ne var ya falan rezil olcaz :D arkadaşlar olay bir motosiklet mevzusudur başka bişey değildir :D

Yer
Kadıköy/İstanbul
Doğru söylüyorsun bu da bir aşk :) Bir çok gereksiz program varken eminim bu daha çok izlenir. Belli mi olur birine fikir olur ve bir de bakarsın programları yapılır.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
motokeyf diyebir programvardı benpazarları evdeysem mutlaka izlerdim ama şimdilerde yokgaliba öylebirprogramın haftaiçi hergünolmasıl lazın hakan arkadaşıma katılıyorum

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ben hak versemde hakan kardeşime katılmıyorum muhalefet hakkımı kullanıyorum :)

Bozkurthakan

Kıdemli Üye
Recep alem adamsın ha.:DDünyada ki tek scooter benimki mi yaw:DHem sen git onu Bana Ybr'yi vadeli vermeyen adama söyle:D:D

Ayrıca Ulaş patronumun dileğine katılıyorum.Yapılsın bu program ilk ben çıkacağım valla bak.:D:D

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ben anlamam :D cebime avansımı çekip koydum dükkandaki mavi kasklar içerisinde en yakışıklısını seçip koluma taktım arkadaşlara bahsettim aklımca hava attım ya sen ne yaptın? aramıza babanı soktun :D eğer öyle bir program yapılırsa ilk ben katılıcam ve daha önceden kalbim yaralı deyip bu yaptığını 70 milyonun huzurunda açıklıycam :D

Yer
EdirNe
Gerçekten böyle bir programa ihtiyaç var.En azından motosikletlerin tanıtıldığı bir programa..O kadar çok gereksiz programa yer ayırıyorlar,insan birde motorcuları düşünür yavv

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
aslında mantıklı düşünsene diyelim belli bir fiyata motor alcan sen bar taburesindesin paravanın arkasındada 3 tane motor ve satıcısı duruyor :D herkes başlıyo anlatmaya yok km.si düşük yok kazasız falan :D adamda seslerinden tahmin edip tercihini yapıyo ve paravan açılıyo :D neden olmasın ;)

vallahi alemsiniz yaw neler düşünüyorsunuz be! ulas abi size bir sorum olacak nasıl konu açabiliyoruz biri bana özel mesaj atarak cevap verebilir mi?

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
konulara tıkla açılan pencerenin en altında yeni konu diye göreceksin aman sakın anlatmak istediğin knudan alakasız yerde konu açma fırçayı hemen yersin :D

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
evet araba versiyonu süperdi adamın paslı küflü heryanı dökülen arabasını alıyorlar baya sıfır gibi oluyo hatta coupeyse cabrio oluyordu :D düşünsenize tuyrgay kardeşimin mz.i alıp goldving gibi yapıyorlar.. :D

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
@TurgayDag

Konu motosiklet olsunda ne olursa olsun :) Bu öneride mütiş valla iple çekerim proğramı... :)

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Turgay kardesımın fıkrıne bende katılıyorum valla super olurdu

oguzhan

Kıdemli Üye
Yer
istanbul-tuzla
@TurgayDag

benim lifan ı alıp ne kadar güzel birşey yapabilirler diye düşünmedim değil hani :D eşşeğe altın semer vursan :D

Yukarı Alt