Forcefield koruma ekipman (özellikle sırt koruma)

Yer
İzmir
Selamlar,

Türkiye de forcefield ürünlerini satın alabileceğim bir yer var mı aceba?Özellikle sırt korumalarına bakıyorum oldukça iyi görünüyor.Satılan biryer varsa bildiğiniz cevapları bekliyorum:)

Yer
İzmir
Şu sitede birşeyler buldum kargo da ücretsiz ama fiyat tabi standartlara göre biraz daha pahalı.Forcefield ürünlerde olayı biraz alışılmışın dışında yapmışlar sanırım.ısındıkça vücudun şeklini alan ve terletmeyen bir materyal kullanmışlar.
Biraz daha araştıracağım ama sizin de bu marka ve ürünları hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim:)

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Emre al dememi istiyorsan AL :)

Şaka bir yana Dainese'ninkini alsana ne kasıyorsun kendini :) Birde sırt bel korumalığı ayrı ayrı alsan, ne bileyim daha iyi gibi. İkisi birlikte olduğunda biraz rahatsız olduğu yönünde forumlar okumuştum.

Yer
İzmir
Emre al dememi istiyorsan AL :)

Şaka bir yana Dainese'ninkini alsana ne kasıyorsun kendini :) Birde sırt bel korumalığı ayrı ayrı alsan, ne bileyim daha iyi gibi. İkisi birlikte olduğunda biraz rahatsız olduğu yönünde forumlar okumuştum.
Peki bir soru daha o zaman:) dainese mont umun içine takılabilen sırt korumalardan mı alsam yoksa normal harici dışardan mı taksam.rahatsız eder ya da sorun olur mu?

Yukarı