Forum Polisleri Devrede :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli arkadaşlar,

Forum sitemize Forum Polisi grubu eklenmiştir.

Forum Polisleri forumun düzeninden ve disiplininden sorumlu olduklarından Yöneticiler ve Moderatörler dahi bütün üyeleri cezalandırma yetkisine sahiptir.

Bir ilk olan bu uygulamanın başarılı olacağına bütün kalbimizle inanıyoruz

Forum Polisi kullanıcılarına her türlü forum hakkı verilmiştir. Yani istediği üyeyi forumdan atabilir silebilir veya eksi puanlara düşürebilir. Kullanıcıları süreli veya süresiz cezalandırabilir. Kullanıcılara + veya - Rep Gücü ve Rep Puanı verebilir.

Forum Polisleri forum sitesinde neredeyse 24 saat devriye gezecekler.

Bütün üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.

Siz siz olun bir forum polisine sataşmayın :D

pelin

Kıdemli Üye
Öncelikle herkese merhaba,

Ne desem nasıl desem inanın bilmiyorum. Bütün forum yönetimine beni bu göreve getirdikleri için öncelikle çok çok teşekkür ederim...

Küçüklükten beri hep hayalim olan bir şeyi, böyle güzel bir ortamda almak onur verici bir şey. O yüzden gerçekten çok mutluyum. İnanın forumun düzeni için elimden ne gelirse yapacağım. Yanlız 24 saat durmamın imkanı yok :) Umarım bu konuyu da düşünürsünüz...

Yeniden teşekkür ederim.

Rahat rahat uyuyabilirsiniz ;) Elim tetikte her an birilerini BANlaya bilirim

pelin

Kıdemli Üye
Bugün asayiş berkemal...

Vukaatsız sizlere teslim ediyorum :) Ben biraz dinleneyim. Bu arada saat 11:28 ve saat 02:30 saatlerinde server hata verdi. Bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

Bir uyarıda bulunmak istiyorum.....

HAKANPEGASO

Lütfen forum kurallarını okuyun. Forumda büyük harflerle yazı yazmak bağırmak hakaret etmek manasına gelir.

pelin

Kıdemli Üye
Arkadaşlar bu konuyu uzatmaya devam ederseniz sanırım ilk uyarımı alacaksınız :)

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Öncelikle herkese merhaba,

Ne desem nasıl desem inanın bilmiyorum. Bütün forum yönetimine beni bu göreve getirdikleri için öncelikle çok çok teşekkür ederim...

Küçüklükten beri hep hayalim olan bir şeyi, böyle güzel bir ortamda almak onur verici bir şey. O yüzden gerçekten çok mutluyum. İnanın forumun düzeni için elimden ne gelirse yapacağım. Yanlız 24 saat durmamın imkanı yok :) Umarım bu konuyu da düşünürsünüz...

Yeniden teşekkür ederim.

Rahat rahat uyuyabilirsiniz ;) Elim tetikte her an birilerini BANlaya bilirim
Pelin`e güveniyoruz,bu isin icinden rahatlikla cikar.:Kolaygelsin pelin..

yesim

Kıdemli Üye
Ya arkadaşlar ne yapmışsınız yaa. Bir kaç gün girmedim diye neler yapmışsınız yaa. Sirenler mesajlar.. yeni üyeler... hepinizi tebrik ederim.. Pelin polis olursa ben ölürüm valla..

Şaka bir yana fulu arkadaşı tanımıyorum ama pelin kimsenin gözünün yaşına bakmaz onu biliyorum.. amannn şakası olmaz :)

pelin

Kıdemli Üye
Ya arkadaşlar ne yapmışsınız yaa. Bir kaç gün girmedim diye neler yapmışsınız yaa. Sirenler mesajlar.. yeni üyeler... hepinizi tebrik ederim.. Pelin polis olursa ben ölürüm valla..

Şaka bir yana fulu arkadaşı tanımıyorum ama pelin kimsenin gözünün yaşına bakmaz onu biliyorum.. amannn şakası olmaz :)
alacağın olsun yeşim sen de beni iyice kıskanmaya başladın. Her şakanın altında bir gerçek yatar derler ;)

Yukarı