Forum Sigara Kullanımı

Sigara Kullanımı Anketi

• Sigara içiyorum, bırakmayı düşünmüyorum.

Oylar: 6 20,0%
  • Sigara içiyorum, bırakmayı düşünüyorum.

Oylar: 11 36,7%
  • Sigara içmiyorum.

Oylar: 7 23,3%
  • Sigarayı bıraktım.

Oylar: 6 20,0%

• Seçmen sayısı
    30
  • Poll closed .

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Sigara içiyorum ve bırakmayı düşünmüyorum diyenlerden biri kesin Çağrı, biri Erol abi ve Şenol abi de olabilir. :D:D

Tam katılım. Sonunda kampanya yapacağız.:D:D

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Sigara içiyorum ve bırakmayı düşünmüyorum diyenlerden biri kesin Çağrı, biri Erol abi ve Şenol abi de olabilir. :D:D

Tam katılım. Sonunda kampanya yapacağız.:D:D
Özgürüm ALLAH'ın bildiğini kuldan saklamam bilirsin.
Ben zevkle içiyorum.Bırakmayı da düşünmüyorum vallahi.
Ama gençlere de başlamayın bu merete diyorum.
Kızımı da bir kaç kere içerken gördüm örnekle anlattım şimdi içmiyor.Örnek ben.:D
2 gün içmesem yolda bile yürüyemiyorum o kafa ile motora binsem kesin telef olurum.Ki başta çakma karadenizli süperman dahil çok kişi benim telefatımla ulusal bayram yaparlar ya neyse.:D

Yer
Eskişehir,yazları Ayvalık.
bende içiyorum ve ne kadar bırakmaya calışssamda o beni bırakmadı.aslına bakarsanız ben çok büyük zevk alıyorum sigara içerken.
Yanlış önek olma Üstad:).
Severmiş gibi yaparak içiyorum, sevilecek neresi var diye düşünüyorum,sabah bırakıcağım diyorum akşama kadar içiyorum.Eziyetten başka bişey değil,esir olduk bu bota:D

Yer
İstanbul
Yanlış önek olma Üstad:).
Severmiş gibi yaparak içiyorum, sevilecek neresi var diye düşünüyorum,sabah bırakıcağım diyorum akşama kadar içiyorum.Eziyetten başka bişey değil,esir olduk bu bota:D

valla gökhan naptımsa bi türlü bırakamadım su illeti napacaksın bikere alışmısız.ama bu gercek ben gercekten cok zevk alıyorum içerken.:)

Yer
Eskişehir,yazları Ayvalık.
valla gökhan naptımsa bi türlü bırakamadım su illeti napacaksın bikere alışmısız.ama bu gercek ben gercekten cok zevk alıyorum içerken.:)
Ben zevk olarak bakmıyorum artık,tamamen bağımlılık durumum var.:eek:
Az içmeye çalışıyorum,bir de bakmışım daha çok içiyorum. Su içiyorum sigara yakıyorum,çay içiyorum yakıyorum,otomobilin direksiyonu iyi oluyor yakıyorum,motora binmeden önce kask,eldiven,bot hazırlığı yaparken yakıyorum bir tanecik daha............................................

Yer
İstanbul
Ben zevk olarak bakmıyorum artık,tamamen bağımlılık durumum var.:eek:
Az içmeye çalışıyorum,bir de bakmışım daha çok içiyorum. Su içiyorum sigara yakıyorum,çay içiyorum yakıyorum,otomobilin direksiyonu iyi oluyor yakıyorum,motora binmeden önce kask,eldiven,bot hazırlığı yaparken yakıyorum bir tanecik daha............................................

valla bende aynı şekilde gökhan.ama ben en fazla bilgisayar basında içiyorum bi bakmısım yarım paket sigara bitmiş

Erdal Özgüner

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/küçükçekmece
Çalıştığım iş yerinde sigara içenler çoğunluktaydı, ben bıraktıktan sonra yoğun bir mücadeleye giriştim ve şu anda içmeyenler çoğunlukta. 30 kişide 4 kişi içiyor şimdi, her gördüğüm yerde ( afiyet zıkkım olsun ) diyorum. Önceden sigara içmeyenlere hanım evladı gözüyle bakılırdı, şimdi ise içenler dışlanmaya başladı. Tavsiyem, en kısa zamanda bu meretten kurtulmanın çaresine bakın arkadaşlar. Saygılar

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Özgürüm ALLAH'ın bildiğini kuldan saklamam bilirsin.
Ben zevkle içiyorum.Bırakmayı da düşünmüyorum vallahi.
Ama gençlere de başlamayın bu merete diyorum.
Kızımı da bir kaç kere içerken gördüm örnekle anlattım şimdi içmiyor.Örnek ben.:D
2 gün içmesem yolda bile yürüyemiyorum o kafa ile motora binsem kesin telef olurum.Ki başta çakma karadenizli süperman dahil çok kişi benim telefatımla ulusal bayram yaparlar ya neyse.:D
Abi sen bu karadenizli zuperman arkadaşa taktın ya :):D:D boşver şunu. istersen bırakırsın emin ol :D:D

Yukarı