forum tarih vakit geri alınmamış!!

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
öncelikle dükkanınıza sel basması olayı için geçmiş olsun.foruma yapılan yorumların saatleri bir saat önden gidiyor dikkatinize.!

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bişey söylemek istiyorum forumda o kadar organizatör yönetici forum polisi var bir ulaş olmayınca bu kadar etkilenip sıkıntıya uğruyorsa forum bu bana biraz düşündürücü geldi.. biranönce başlarına gelen talihsizliği atlatıp dönmelerini bekleyeceğiz anlaşılan tekrar geçmiş olsun..

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Arkadaşlar en kısa zamanda bütün sorunları çözeceğim. Malum durumu biliyorsunuz. Anlayışınızadan ve sabrınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
bişey söylemek istiyorum forumda o kadar organizatör yönetici forum polisi var bir ulaş olmayınca bu kadar etkilenip sıkıntıya uğruyorsa forum bu bana biraz düşündürücü geldi.. biranönce başlarına gelen talihsizliği atlatıp dönmelerini bekleyeceğiz anlaşılan tekrar geçmiş olsun..
Herkesin görevi ve yetkileri farklı Recep kardeşim,biz Ulaş kardeşimin yetkilerine sahip değiliz...BİLGİNİZE ;)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
işte bende ondan bahsediyorum ve o konuyu merak etmiştim hakan kardeşim :) bilgilendirdiğin için teşekkür ederim ulaş kardeşim tekrardan geçmiş olsun en kısa zamanda dönmeni dilerim

Yukarı