garipçe'de garip bir kahvaltı..

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
sabahın 8,30 unda koyulduk yola.soğuk hava süprizi ile karşılaştık ama keyfimizi kaçırmadı.saatinde gelmeyi unutan arkadaştan tutun bizi kendi grubuyla karıştıran motorculara.kahvaltıda bizi denizin galgarından kurtaran motor ve doğa sever insanlardan tutun dalga tehlikesinde kahvaltı yapma keyfine kadar bisürü olay yaşadık kısa günde sizi karelerle baş baa bırakıyorum...

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

azigun

Kıdemli Üye
Yer
Istanblue
kesinlikle çok 'garip' bir geziydi..gruptan erken kopmakla en iyisini yaptınız yolda aniden önümüze atlayan motosikletlerle 'garip'çeye vardığımızda da anlaşmalı restoranın 'garip' sahibiyle bi ton 'garip' tartışma ve olaylar zinciri yaşadık.. tabi günün keyifli yanı bizim için dönüşteki güzel virajlı yollardı.. :)

azigun

Kıdemli Üye
Yer
Istanblue
önceden rezervasyon yapılmıştı ama mekan sahibi dışarı arabaların yanına 5-6 tane masa atınca bide üstüne motosikletlere park yeri ayarlayacağına pişkin pişkin gidin tepeye parkedin diyince kalktık gittik yukarda başka bir yer bulduk yemekler yendi tabi oraya gidene kadar grubun bir çoğu dağıldı bazıları başka yere oturdu falan filan..

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
önceden rezervasyon yapılmıştı ama mekan sahibi dışarı arabaların yanına 5-6 tane masa atınca bide üstüne motosikletlere park yeri ayarlayacağına pişkin pişkin gidin tepeye parkedin diyince kalktık gittik yukarda başka bir yer bulduk yemekler yendi tabi oraya gidene kadar grubun bir çoğu dağıldı bazıları başka yere oturdu falan filan..
Tatsızlıklar üzücü ve sinir bozucu olmuş ama en azından kazasız,belasız bir gezi yapmışsınız... :)

Ayrıca demekki gidilecek mekan ve sahipleri önceden çok daha iyi değerlendirilmeli...

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Arkadaşlar süper bir geziydi bence kendimi köyde kahvaltı yapar gibi hissettim ürünler çok güzeldi recebim ivediğim de ordaydı daha ne olsun...Go karta da gitmeyi düşünüyorduk ama dönüş sahilden olduğu için uğrayamadık inşallah en kısa zamanda bol atraksiyonlu bir gezi daha olur...Ayrıca leventteki motorsiklet .net grubunun sıcak karşılamalarıda çok hoştu bir çoğuyla tanışma fırsatımız oldu onlara ve bize katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
arkadaşlar ciddi anlamda keyif kelimesini gösteren bir geziydi günün ilk sattlerinde özgür her ne kadar beni bekletip fidanlığa çevirsede ;) sonrasında turgay kardeşim bi parça meraklandırsada harika bir geziydi :) o virajlı yollar güzel manzara ve birlikte gezmek anlatılamaz en yakın motosiklet forum toplantımıza hepinizi bekliyorum arkadaşlar motor bahane dostluk şahane :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
okay tuzlu derken fiyatta tuzlu anlaşılabilir :) ciddi anlamda tuzluyudu arkadaşlar ilk oturduk açık alana ve büyük bir dalgayla herşey tuzlusu oldu hakan artık bizde tuzlusu motorcusu olduk ;)

Sanırım farklı forumlardan da katılım olmuş. Restoran sahibi tam bir işgüzarlık yapmış. Özgür bey biraz alakasız ama Held Maddox monttan memnunmusunuz?

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Hakan orayada serdınmı postu :)) senden hıc bır sey kaçmazmı kardesım :))paylasım ıcın şk ler arkadaslar

Yukarı