Gecenin sessizliği ve karanlığında, tabiatın koynunda, yıldızları gözleyerek.......

A

A.Rezzak

Misafir
Arkadaşlar bu başlığın devamı kelimelerle anlatılmaz sadece yaşanılır.

Rotalar : Poyrazköy, köy yollarında boğaz manzaralı şehir ışıklarından uzakta tabiatla başbaşa kontakları kapatıp teknolojik nesnelerden uzak insan kendisi ve tabiatla başbaşa kalması, yıldızları seyrederken, karanlıkta enfes serin serin esen orman havasını soluma, koyu bir muhabbet, anılarda çocukluk günlerine gitme, çocukken ilk defa tek başına gün kararıp yerleşim alanları dışında kaldığımız günleri hatırlama vs vs ........

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
bu : rotası ve mekanı ve bizi ne gibi süprizlerin beklediği kesin olmayan sınırsız sayıdaki gezilerimize bütün motorcu arkadaşları bekliyoruz.....

Yer
istanbul
@abdozdil

ben bu dünyada yaşamıyorum ama bu dünyada yaşayan insanlar para kazanmak zorunda ve bunun lçin sabah işe gitmek zorundalar.işe gidebilmek için istirahat etmeliler.(anladın sen onu) senin dediğin kardeşim hani felekten bir gece çalmak vardırya işte o çalınması gereken gecelerden birisidir.ve senede biiiirkez olur.ama olur. sana katılmayı isterim.cuma yada c.tesi akşamları olur.haftaya yap organizasyonunu gelirim.:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Karanlık gecelerin gizemli insanları merhaba,

Siz ki ayışığının soluğunda yıldızların fısıltısında,
yağmur tanelerinin arasında nefesinizi kaskınızın içinde hissederken,
bir ara aynanıza takılan soluk ışık güneş gibi parlayan sellektör, yanınızdan geçen rüzgar,,,
işte o, ben olabilirim....

Bahar aylarının en güzelidir geceler.... Kimi aşklara kucak açar kimi doğayla baş başa kalır... Kimi mayhoşluğuyla uykuya.....

Böyle güzel bir fikir için öncelikle Abdurrezak abimizi kutluyorum....

Elimden geldiğince hepsine gelirim

A

A.Rezzak

Misafir
@ulaş

Ulaş kardeşim senin ne büyük bir edebiyat dehası olduğunu da böylece ortaya çıkartmış oldum, bu ne etkileyici anlatım böyle, gerçekten tebrik ediyorum seni.

@pelin

Evet haklısınız Pelin hanım, bu işleri deli olmayanlar anlayamaz malesefff :D

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
hadi bakalım ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, bugün 24,00 de çamlıc mado startlı polenez gezisi ne ne dersiniz...

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
hocam bu ekip poleneze girmez girsede çikamaz çok zorlar heleki gece 12 de poleneze girmek yürek ister :D

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
kardeş 5 ve üzeri olsun sen gör polenezi, hatta dağ yolundan bile gideriz yeterki katılım olsun, ulaş olsun yeter...

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
@agcam

5 ve üzeri olursa bende gelirim ama beklemem yetişebilen verir benimle gazı :) gecenin bir sattı yolumu bir an önce bitirmek isterim

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
:) site olarak bi atraksiyon yapma vakti geldi, böylesi bir organizasyon bir sükseli de olur...

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
tamam kardeş start verildi bile, bu gece çamlıca mado da buluşalım, bide yanına iyi bir foto makinası al, böylesi bir organizasyonu paylaşmak lazım camia ile ...

A

A.Rezzak

Misafir
Öncelikli olarak hava durumu ne olacak?

Yağış olacak gibi bir durum olursa böyle bir etkinlik olmayacak, en azından ben hem katılmam hemde doğru bulmuyorum.

Sonuçta bu bir eğlence, o saatte birimizin başını yakmaya çalışmanın bir anlamı olmaz.

Normal koşullarda - yağış yoksa ben hazırım.

Arkadaşlar şaka bir yana bu bir yürek yarışı değil motor gezisi, eğlencesi.

Yer
istanbul
@abdozdil

:D YARIN SABAH İŞİMLE RANDEVUM VAR GEÇ KALIRSAM PATRONUM BENİ ÖPER BUDA HİÇ HOŞ OLMAZ KANIMCAAAAAAAA .C.TESİ PAZAR VE TÜM RESMİ DİNİ TATİLLERDE KATILIRIM. :D:D:D:D

Yukarı Alt