Gelde karar ver.. işin içinden çıkabilecek varmı

Yer
Ankara
Yamaha virago almayı düşünüyordum ama başıma bela etmeyi istemedim Dragstar olarak değiştirdim fikrimi 2000 model temiz bir drag star ortala 8000 tl şimdide kafam karıştı 3-4 aylık bir süre kaldı sezonun tadını çıkartmaya acaba almayıp sabredip daha sonra biraz daha brikim yapıp daha yeni model shadow veya yine dragstarmı alsam gelde çık işin içinden (Tabi kelpir bir dragstara hayır demem..:) ). Hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla....

Yer
Ankara
dragstar diyorum ama bu sezonu alayım mı almayayım karar veremedim şimdi almayıpda diğer sezona daha yeni bir modellemi girsem diyorum....Karar veremiyorum..

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Kışın binmeyeceğiniz varsayımı ile eğer 3-4 ay Motoyoko kullanmaya devam edebilecekseniz bekleyin derim :) Ben bekleyemezdim açıkçası... İyi durumda/kelepir bir motosiklet bulsam alır sürerdim.

Yer
Ankara
bende o fikirdeyim şöyle 7000-8000 arası 2000 model civarı temiz drag star satılsa alacağım ama ankarada istanbulda tonla var ankarada satan yok hadi duyalardan biri satsın bana.....:)

Yer
Ankara
o zaman bir el atalım arkadaşlar varsa cevrenizde forumda şöyle 2000 model tertemiz bir dragstar beni yormayacak satmak isteyincede zormalamyacak fiyatıda güzel olacak bu kardeşinizde motoyoktan kurtarın...

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
o zaman bir el atalım arkadaşlar varsa cevrenizde forumda şöyle 2000 model tertemiz bir dragstar beni yormayacak satmak isteyincede zormalamyacak fiyatıda güzel olacak bu kardeşinizde motoyoktan kurtarın...
bence çok şeyler istiyorsun gibime geliyor.
Motosikleti atıl yatırım olarak gör.
Satarken zorlanırsın alırken zorlanırsın
sen öncde karar ver ne istediğine.
sonra bakalım.Ama karar vermen şart

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
en kötü karar bile kararsızlıktan daha iyidir. (sakın sürerken kararsız kalma)

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Şenol abi rtük sınavlarınıda tavsiye edersin diycem ama burdaki problem klavye problemi hatta konu açalım 10 parmak yazamayan girmesin foruma bide cv isteyek üniversite mezunu olsun hatta müzisyenlikte önemli bir konu konservatuar mezunu olsun oda yetmez sabıka kaydınada bakalım emniyetten temiz kağıdı pasaportsuz zaten olmaz hatta sülalesini araştıralım c tipi sarılık geçiren varmı şu foruma girme olayını biraz abarttık galiba kurallar vardır ama bunları gardiyan tarzında değilde biraz daha esnaf diliyle iletirsek daha hoş olacak....

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Şenol abi rtük sınavlarınıda tavsiye edersin diycem ama burdaki problem klavye problemi hatta konu açalım 10 parmak yazamayan girmesin foruma bide cv isteyek üniversite mezunu olsun hatta müzisyenlikte önemli bir konu konservatuar mezunu olsun oda yetmez sabıka kaydınada bakalım emniyetten temiz kağıdı pasaportsuz zaten olmaz hatta sülalesini araştıralım c tipi sarılık geçiren varmı şu foruma girme olayını biraz abarttık galiba kurallar vardır ama bunları gardiyan tarzında değilde biraz daha esnaf diliyle iletirsek daha hoş olacak....
Pardon erol bey
Özür dilerim.

Yer
Ankara
Konumuzu değiştirmeyelim lütfen...:) Neydi konumuz bana yamaha dragstar 650 bulmaktı model neydi 2000 civarıydı ortalama fiyat neydi 7000-8000 tl idi değilmi..:)

Yukarı