Geri görüşlü kask:)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Hahaha gerçekten hoş :) Ne kadar kullanışlı bilinmez ama gelirse alıp denemek lazım :) Adamlar dikiz aynası yapmış resmen ya :)

Aklıma tek takılan şu oldu!
Kaskın arkasında bir kamera mekanızması var. Peki sivri uçlu bir darbeyi tam bu mekanızmanın üstüne alırsan? Yani orada bir boşluk oluşup, sivri ucun kafaya etkisi ne olur...

Yer
İzmir
Hahaha gerçekten hoş :) Ne kadar kullanışlı bilinmez ama gelirse alıp denemek lazım :) Adamlar dikiz aynası yapmış resmen ya :)

Aklıma tek takılan şu oldu!
Kaskın arkasında bir kamera mekanızması var. Peki sivri uçlu bir darbeyi tam bu mekanızmanın üstüne alırsan? Yani orada bir boşluk oluşup, sivri ucun kafaya etkisi ne olur...
Yok ismail kamera falan koymamışlar.bildiğin aynalı sistem:D

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Harbiden he :) Dur iyice incelemem lazım. Bu iç kısmını ne yapıpta arkadaki görüşü elde ettiler bunlar? Çok merak ettim :) Birde işyerindeki PC düzgün olsa :) Akşamı beklicem artık :(

S

Sinem Y.

Misafir
Çok güzel düşünülmüş epey rahat ettirir insanı ama ne bileyim kafa da karıştırabilir belki yani biraz değişik olabilir o anlarda :)

Yer
İzmir
Çok güzel düşünülmüş epey rahat ettirir insanı ama ne bileyim kafa da karıştırabilir belki yani biraz değişik olabilir o anlarda :)
arabadan alışkın olduğumuz gibi yapmışalr çok karıştırmaz sanırım:) ama bunun bir de yanlarını falan göstereni yapmışlar sanırım 360 derece o biraz sıkıntı yaratabilir önüm arkam neresi diye:D

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ben TR te gelsin almaya karar verdim ;)

Hayat kurtarab bakışa yardımcı bir bakış açısı. Teknolojiye direnmeyelim :)

S

Sinem Y.

Misafir
arabadan alışkın olduğumuz gibi yapmışalr çok karıştırmaz sanırım:) ama bunun bir de yanlarını falan göstereni yapmışlar sanırım 360 derece o biraz sıkıntı yaratabilir önüm arkam neresi diye:D
Ben araba hiç sevmiyorum ya bu yüzden bana çok farklı gelirdi kullansaydım :D 360 derecesi karışık olabilir bana hoş geldi bu ama :D

Yukarı