Gezi ve Tur Organizasyonu

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Gezi ve tur organizasyonundan sorumlu arkadaslara sesleniyorum;
önümüzdeki gunler için bir planınız yokmu arkadaslar;
açıklayında guzel bir gezi yapalım hep beraber.

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Fulu arkadasim biz yarin cikiyoruzcuxhavenden sahil yolundan hamburg a gidecegiz...
Biraz uzak ama,istersen buyur gel...
Ok, siz cuxhavenden baslayın, ben size köln deki buyuk caminin orda katılırım.
Hani o meydandaki buyuk yesil cami var ya, bi de bahcesinde buyuk bir sogut agacı var. o caminin yanındaki kahveyi bizim cemal isletiyo. Orda bulusuruz, sonra ver elini sydney
:D

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
hocam biz iş bölümü yaptık abdül rezak hocamla adul rezak hocam kamyoncuları gezdircek ben arıziden bisiklet ve motosikletle katılacak arakdaşları agırlayacam ama bizm arakdaşlarda gezme istegi yok ben her hafta faal bir şekilde arazı tayfasını gezdiriyorum gelmek isteyen tüm endurocu arakdaşları beklerim

A

A.Rezzak

Misafir
Ben gezi ve varsa bu forumdaki diğer görevlerimden istifa ediyorum. Kamyoncu, çamurcu farketmez, bütün gezileri keyfinizce yapın. Müsait olursam basit ve sade bir vatandaş olarak düzenleyeceğiniz gezilerinize katılabilirim.

Sadece iş yoğunluğumdan dolayı artık haftasonları hiç vaktim olmayacak, kendinize iyi bakın.

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Ben gezi ve varsa bu forumdaki diğer görevlerimden istifa ediyorum. Kamyoncu, çamurcu farketmez, bütün gezileri keyfinizce yapın. Müsait olursam basit ve sade bir vatandaş olarak düzenleyeceğiniz gezilerinize katılabilirim.

Sadece iş yoğunluğumdan dolayı artık haftasonları hiç vaktim olmayacak, kendinize iyi bakın.
ohooo hocam olamdıkı kamyoncuları kim gezidirecek anlaşıldı iş ban a düştü :) aslına bakrsan kamyoncu arakdaşların motorlarını satcan her kamyondan 3 taksı çikar çevircen taksiye herkes kamyonculuktan kurtulacak ve arazıden hep berber gazlayacaz

şaka bir yanda rezzak hocam nerden çiktı bu ıstıfa olayı hocam yapma seni aramızda görmek isteriz çaliş çaliş nereye kadar hocam gezecez çanakale gezimizde s enide görmek isteriz aramızda ona göre salıcakla kal görüşmek dilegimle

Yukarı