Gilera FUOCO 500 ie

Altan

Kıdemli Üye
Yer
İzmir
Hafta sonu İstanbul'daydım ve kuzenimin yeni aldığı Gilera Fuoco 500 ie 'yi kullanma şansım oldu .

İlk bakışta "bu da nedir yahu ??" dedirten görüntüsü üzerine oturunca ortadan kalkıyor.
Çünkü öndeki iki tekerlek yukarıdan görünmüyor ve normal bir motordan hiç bir farklı tepkisi yok.Kullanımı son derece rahat dönüşlerde çok normal.

Çok güçlü ve oldukça sessiz-sarsıntısız çolışan bir motoru var.
Oturma pozisyonunun biraz yüksek olması ilk başta insanı tedirgin ediyor ama son derece dengeli ,ön tarafta iki tekerlek olmasının avantajıyla frenleme çok etkili ve dengeli.

Tek anormal tarafı durduğunuzda ayağınızı yere koymak zorunda kalmamanız.:D

Özellikle şehir içi ağırlıklı kullanımda ışıklarda ve trafik sıkışıklığında müthiş bir konfor.

Fakat fiyatı el yakıyor :( (18.000-20.000 arası birşeyler olması lazım)

altan

Dosyalar

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Ben bu motora hiç ısınamadım. motor dediğin iki teker olur bunun üç tekeri var :)

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
valla bunu bana arkadaşlardan tavsiye edenler oldu bidaha motor alacaksan süper dediler ama bencede iki teker üçüncü teker fazla geliyor

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bende ısınamadım,motorsiklet hissi vermiyor...

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
motosiklet-atv arası bişey piaggio mp3 adı bunun sanırım bence önyargılı olmamalıyız motosiklet tabiiki iki tekerlekli olmalı ama değişik bir zevkide vardır bence bunun :) artı maksi scooter olayı madem konfor amaçlı bir motosikletse bununda konforlu ve rahat olduğu kaçınılmaz maksi scooter kullanıcılarına değişik bir alternatif bence

Yukarı Alt