Görsel Olarak Tanıma

Yer
silivri\istanbul
Site yöneticilerimizin ve değerli üyelerin affına sığınarak bir öneride bulunmak istiyorum nekadar doğru ve nekadar kabul görülebiliceğini bilmiyorum fakat sormak istedim.Herkezin bu başlık altında ad-soyad belirtmeleriyle(yani forumda tam olarak adlarını kullanmayan üyeler tarafından daha çok)face book ta birbirimizi ekleye bilir ve görsel olarakta tanışmış oluruz.bu hem güncel hayatta birbirimizi görme durumumuzda tanımamıza hemde belli nedenlerden dolayı görüşmelere katılamayan arkadaşlarımızın (ben dahil) forumda daha samimi olmalarını sağlaya biliceğini düşünüyorum.nacizane fikrim bu.nekadar kabul görür bilmiyorum fakat gercekleşmesi durumunda birbirimizi daha iyi tanıya bileceğimizi düşünüyorum.saygılarımla

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
faruk benim facede bir kişi bile ekli deyil zaten faceyi acmıyomki,önerini diger arkadaşlar degerlendirebilir

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
1-2 hoş olmayan olaydan sonra face'ye tanımadığım ve yakinen tanımadığım kişileri eklememe kararı aldım...Mazur görünüz arkadaşlar...

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Site yöneticilerimizin ve değerli üyelerin affına sığınarak bir öneride bulunmak istiyorum nekadar doğru ve nekadar kabul görülebiliceğini bilmiyorum fakat sormak istedim.Herkezin bu başlık altında ad-soyad belirtmeleriyle(yani forumda tam olarak adlarını kullanmayan üyeler tarafından daha çok)face book ta birbirimizi ekleye bilir ve görsel olarakta tanışmış oluruz.bu hem güncel hayatta birbirimizi görme durumumuzda tanımamıza hemde belli nedenlerden dolayı görüşmelere katılamayan arkadaşlarımızın (ben dahil) forumda daha samimi olmalarını sağlaya biliceğini düşünüyorum.nacizane fikrim bu.nekadar kabul görür bilmiyorum fakat gercekleşmesi durumunda birbirimizi daha iyi tanıya bileceğimizi düşünüyorum.saygılarımla
Zaten forumda Barış Hocamında dediği gibi ad soyad zorunluluğu var.Ayrıca avatarda kendi fotolarımızı kullanma mecburiyeti de var.
Birde yaptığımız gezilerde herkes katılmasa bile kendimizi gösteren fotoları ekliyoruz.Benim face m var ama herkesi eklemiyorum.Artık eleme yapıyorum.Geçenlerde biri çıktı neden senin top sakalın var dedi diğeri çıktı sen faşitmisin dedi.Ezik adamları almıyorum artık faceme.:p

Yukarı