grenajı nerde tamir ettireyim?

Yer
istanbul
kjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfş

kjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşv

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
karşıda suzuki korlas var oraya gidersen yardımcı olurlar ama yenisini alsan daha mantıklı.

Yer
istanbul
@orko

neden daha mantıklı sizce? bildiğim kadarıyla 150 civarında tamir ediyolar grenajı. yenisi nerden baksan yanlar 600 civarında...

bi de korlas'ın yeri nerde tam olarak? yaptırdınız mı? işleri nasıl, fiyatları nasıl?

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
@mspulur

orjinal granej ın yerini ve sticker ini tutturmak çok zor o yüzden hem ucuz ve hem de iyi ber xekilde tamir ettiremezsin, 600 f sticker i değiştirdim ben de , sadece stickerine 200 ytl istemişlerdi, müsaitse durumun orjinalini yaptır, mutluhan da derim ben

Yukarı Alt