grenajı nerde tamir ettireyim?

Yer
istanbul
kjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfş

kjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşv

Yer
istanbul
karşıda suzuki korlas var oraya gidersen yardımcı olurlar ama yenisini alsan daha mantıklı.
neden daha mantıklı sizce? bildiğim kadarıyla 150 civarında tamir ediyolar grenajı. yenisi nerden baksan yanlar 600 civarında...

bi de korlas'ın yeri nerde tam olarak? yaptırdınız mı? işleri nasıl, fiyatları nasıl?

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
arkadaşlar selam,

honda 600rr'ımı devirdim :( grenajımda hasar oldu, çizik de var, kırık da... ama pek tamirci bilmiyorum. hem ucuza hem de iyi bir şekilde nerde tamir ettirmemim önerirsiniz ce yaklaşık bir grenajı kaça tamir ederler sizce?

bu arada ev anadolu hisarında...

şimdidenn yardımcı arkadaşlara çok teşekkürler...
orjinal granej ın yerini ve sticker ini tutturmak çok zor o yüzden hem ucuz ve hem de iyi ber xekilde tamir ettiremezsin, 600 f sticker i değiştirdim ben de , sadece stickerine 200 ytl istemişlerdi, müsaitse durumun orjinalini yaptır, mutluhan da derim ben

Yukarı