GT 250 R AYNA

Yer
ESENLER
S.a
Arkadaşlar GT250R kullanıcısıyım. Kısa bir zaman önce ufak çaplı bi kaza yaptım. Motorsiklet sağa doğru yattı ve sağ ayna ve sinyal kırıldı. Net üstünden baktım da orjinal parçaları biraz pahalı gibi geldi bana :kötü: 600 F aynası oluyor ama ben orjinalliği bozulmasın istiorum aslında :s İkinci el satan yada elinde olup kullanmıyorum diyip, satmak isteyen arkadaş varsa ( tabi uygun fiyata :D ) yada diğer türlü yardımcı olabailcek birileri varsa.. Yada kaynak yaptırsak kaynak tutarmı acaba ayna daha önce deniyen flan var mı.. :) Saygılar

Yer
ankara/polatlı
Kaynak tutar niye tutmasın. Kaynattırırsın, bide güzel taşa tutturup aynı renge boyarsın, işlem tamam. Demir olmayan kısımlarında derin çizikler falan varsa ona da boyatmadan önce macun çektirirsin. Bu işlere nerden baksan 30-40 TL gider, ayna aynı fiyatsa hiç uğraşma.

Yer
ESENLER
Hocam aynanın sıfır fiyatına tanesine " 106 TL " diyor net üzerindeki fiyatı !
aynada ezilme flan yok çizik bile yok sadece nasıl olduysa kırılmış dibe yakın yerden nasıl bi malzemeden yapılmaysa artık onuda anlamadım..
Bi kaynak ustasına soralım ozaman.. :)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Hocam aynanın sıfır fiyatına tanesine " 106 TL " diyor net üzerindeki fiyatı !
aynada ezilme flan yok çizik bile yok sadece nasıl olduysa kırılmış dibe yakın yerden nasıl bi malzemeden yapılmaysa artık onuda anlamadım..
Bi kaynak ustasına soralım ozaman.. :)
motosiklet parçaları hafiflik için genel de alüminyum malzemeden yapılır
sizin aynanız büyük ihtimalle öyle.tabii ki hyosung malzemeden kısıp
plastik yapmadıysa;)
custom,cruiser,chooper gibi görünütden ibaret motorlar da metal malzeme kullanılır:)
çünkü bu motorlar da hafiflik önemli değildir.

Yukarı