Güvenli sürüş teknikleri eğitimi

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Arkadaşlar yaz geldi ve kazalar artmaya başladı. Allah kimseye kaza bela vermesin.

Sezona başlarken bir eğitim alalım dedik ve bu işin duayenlerinden Rahmi Barutçu hocayla konuştuk. Rahmi hoca çok yoğun olmasına rağmen bizim için bir tarih belirledi.

Bu eğitim sadece 8 kişiyle sınırlı bir eğitim olacak arkadaşlar. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Eğitim proğramı şöyle;

4 haziran cuma saat 19:30 --- 21,30 Ara teori
5 haziran cumartesi 08.00 --- 16.30 Ara kontrol
6 haziran pazar 08.00 --- 16.30 Ara yol

Eğitim sonunda katılımcılara Güvenli sürüş teknikleri sertifikası ve karnesi verilecektir.

Ücret kişi başı 300 TL.

Eğitime katılmak isteyen arkadaşlar 19 Nisan Pazartesi gününe kadar isimlerini yazdırmak zorundadır.

iletişim bilgileri;

Erol Demirtaş
mail@eroldemirtas.com
0532 471 06 33

Katılımcı Listesi:

01- Erol Demirtaş
02- Murat Gül
03- Şenol Sel
04- İlhan Aydınlıoğlu
05- Ziya Çerezci
06- Hüseyin Güvendik

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bu eğitim mesajı Değerli başkanımız Erol DEMİRTAŞ tarafından Bugün, 14:34 açılmış ve hiç soru soran veya ben almak isterim diyen yok.
Siz İstanbul da Motosiklet süren/kullanan arkadaşlar hiç mi ihtiyacınız yok eğitim almaya.

Ben 2003 yılından beri her eğitime her yerde Bursa'dan gidiyorum ve İstanbul'da olan sizlerden hiç talep yok.

Bence bu eğitimleri kaçırmayın.Herkese nasip olayacak eğitimlerdir bunlar.Hele ki bu işin piri bir eğitmenden Rahmi BARUTÇU hocamdan alacağınız eğitimle hayata bakış açınız bile değişir inanın.
Ki ben Mayıs 16 da ve haziran da bu eğitimle birlikte 2 eğitime de Bursa'dan Yamaha ybr 125 imle gelebiliyorsam ve sizler İstanbul'dan gelemiyorsanız söylecek bir sözüm yok.

İlhan.Aydınlıoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
Zonguldak
Erol merhaba.
Ben de bu eğitime katılmak istiyorum.
Lütfen beni de listeye yazarmısın.
İnşallah belirtilen tarihlerde çok önemli bişey olmaz da bu eğitime katılabilirim.
Çünkü çok istiyorum.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
erol hocam, şenol hocam bu forumda egitim alalım diyen cok kişi var ama iş içrata gelince durum ortada,3 günlük egitimlere nekadar sıcak bakmasamda sunu diyemem ama, faydası yokdur,asla diyemem egitimsizligi savunmak zaten cehalet olur,genede diyorum rahmi barutcu hocamızdan egitim almak, illaki katmerli bir sekikde fayda görüleceginden eminim

Yer
İstanbul-Beylikdüzü
Çok güzel bir organizasyon. Motosiklet sezonu açılıyor sezona kendinizi hazırlamayacakmısınız? Emin olabilirsiniz ki bu eğitim sizlere çok şey kazandıracak, sürüşünüz, kabiliyetleriniz, bakışınız her şeyiniz değişecek, motosiklet kullanmaktan büyük keyif alacaksınız. Bu eğitimi kaçırmamanızı öneriyorum.

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
erol hocam, şenol hocam bu forumda egitim alalım diyen cok kişi var ama iş içrata gelince durum ortada,3 günlük egitimlere nekadar sıcak bakmasamda sunu diyemem ama, faydası yokdur,asla diyemem egitimsizligi savunmak zaten cehalet olur,genede diyorum rahmi barutcu hocamızdan egitim almak, illaki katmerli bir sekikde fayda görüleceginden eminim
Eminim çok gerekli yapılacak olan eğitim rahmi hocamlada şahsen fuarda tanışmışlığımız var ama iş icraata geliyo ama tamamen duygusal ve çalışma şartları ile ilgili katılamamak kendi şahsımca durum böle umarım katılan arkadaşlar fazlasıyla keyfini çıkartır

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Yazık ki, eğitimi iptal etmek zorunda kalacağım. 6000 e yakın üyesi olan bir forumda eğitim almak isteyen 8 kişi bulamadık. Bu da demek oluyor ki, forumumuzda herkes eğitimli.

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Gerçekten inanamıyorum size... Yani sesi çıkmayanlara. Makinam olsaydı 300'ü ayarlamanın bir yolunu mutlaka bulurdum. Başlığı geç gördüm arkadaşlar sanırım eğitimi ertelediniz. Sanırım paslanmamak için arada kiralık motor araştırıp eğitim günlerini takip etmeliyim. Eminim ki eski derecemden daha kötü bir durumdayımdır şuan..

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
eğitim deyince mangalda kül bırakmayanlara eğitim ne zaman olacak deyipte haydi eğitime deyince ses çıkartmayanlara sonsuz şükranlarımla
Arkadaşlar kimseyi eğitim için zorlayamayız. Bizde altı kişiyle bir hafta sonra yaparız eğitimi. Rahmi hocayla görüşüp yeni bir tarih belirlemeye çalışacağım.

Yer
Almanya
Arkadaslar böyle güzel firsat ayaginiza gelmis hic kacirmayin derim.Keske bende orda olsamda beraber katilabilsek.Dün 150km.kadar bol virajli bir yolda tek basima bir gezi yaptim.Allahtan yol kalaba degildi.Sakin kullandim ama benimde cok eksiklerim var.Düz yolda motor kullanmaya benzemiyo.Gerci bende hemen hergün motor kullanmaya calisiyorum.Ama ise gidip geldigim yola alistim kolay geliyo.Problem bilmedigimiz ilk defa gittigimiz virajli yollarda lütfen dikkatli olalim,egitim alalim.Herkese yeni sezonda kazasiz belasiz sürüsler.

Yukarı