Hafta sonu gezileri.

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Son zamanlarda gerceklesen bu gezilerin oldukca eglenceli oldugunu belirtmek istiyorum.
Bayanların neden katılımda bulunmadıgını merak etmekteyim acıkcası.
Motosikletle foto cektiriyo olamazlar degilmi ?
:)

abdozdil kardeş yarınki gezi ne oldu ses seda çıkmıyor.yarın hava yağışlı diyor meteoroloji
ne diyorsunuz bu konu hakkında.

A

A.Rezzak

Misafir
abdozdil kardeş yarınki gezi ne oldu ses seda çıkmıyor.yarın hava yağışlı diyor meteoroloji
ne diyorsunuz bu konu hakkında.
Hava durumu yağışlı gösteriyor diye toplantımızda da gündemi oluşmuştu, gezi olmayacak diye. Ama sen suya batmayan adamla öyle kaptırmıştınki kendini sohbete, konuyu kaçırdın sanırım. :D

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
bu nasil enduroculuk kardeşim hava yagıyor diye endurocu adam geziyi iptal edermi rezakk hocam yakişmiyor bmw bincisine sonra ne derler
bmw bincisi tatlı su motorcusu derler :D

sayın endurocu,size katılmamak mümkün değil endurocu demek ,yğmur,çamur,dağ,tepe,orman,daha saymakla bitmeyecek meziyetlere sahip bir motor klasiği diyelim.:D şimdi burada haksızlık etmiyelim,tatlı su biniciliğide ayrıcalıklı spor dalı,ayrı bir yetenek istiyor.:DD teşk......

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
önümüzdeki haftaya bu konuda görevli arkadaşlar bir program hazırlayıp hafta içinde topic açarlar herhalde :)

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Arkadaslar,bayan forumcularimiza caniniz sikildikca takiliyorsunuz.
Gerci gezilere katilsalar gercekten güzel olur ama yapacak birsey yokmus gibi gözüküyor...
Elbet birgün onlarda katilacaktir...:):):):)

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Fulu sırf senin motorun marifetlerini görmek için bile gelmeye değer değilmi. :D
Kesinlikle katılıyorum sana hocam.
Benim 100 RR ın marifetlerini geziye katılan arkadaslar zaten biliyor.
Yalnız benim makine resim çektirmekten hoslanmadıgı icin resimlerde scooter gibi duruyo
:)

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaslar,bayan forumcularimiza caniniz sikildikca takiliyorsunuz.
Gerci gezilere katilsalar gercekten güzel olur ama yapacak birsey yokmus gibi gözüküyor...
Elbet birgün onlarda katilacaktir...:):):):)
Önercim, canımız sıkıldıkca takılmıyoruz.
Bınu canı gonulden onlarıda bu guzel gezilerde aramıozda gormek istedigimizden dolayı yazdım.
Bilindiği uzere bayanların katıldıgı ortamlar onlar gibi guzellesmekte.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bu nasil enduroculuk kardeşim hava yagıyor diye endurocu adam geziyi iptal edermi rezakk hocam yakişmiyor bmw bincisine sonra ne derler
İlahi Latif hocam şu foruma renk katan yegane adam kim deseler kesinlikle seni derim tatlı su motorcusu sende ,tuzlu su motorcusu oluyorsun desene :D:D

A

A.Rezzak

Misafir
Toplantımızda ısrarla geziden bahseden yokmu diye sordum kimseden ses çıkmadı sadece hava yağışlı cevabı aldım. BENDE NE YAPTIM.

Önce İznik keramet termal gölünde tek başıma yağmur yağarken 2 saat yüzme keyfi. İmren köftecide ziyafet, peşinden İZNİK - BİLECİK yolundan Adapazarı (harika bir rota olduğunu itiraf etmeliyim) üzeri dönüş ve 17.00 ta işbaşı.

İdare eder bence.

Eeeee senden alalım haberleri tuzlu su motorcusu seni ?????????????

A

A.Rezzak

Misafir
Arkadaşlar çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayız.

Şu Paris Hilton gele gele bizim İznik gezimizin bile izlenirlik oranını yakaladı nerdeyse. Buna bir şekilde dur dememiz lazım. Söylemedim demeyin, onu engelleyemezsek baş köşeye oturacak, banu aklan bile ordan indiremeyecek haberiniz olsun.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Toplantımızda ısrarla geziden bahseden yokmu diye sordum kimseden ses çıkmadı sadece hava yağışlı cevabı aldım. BENDE NE YAPTIM.

Önce İznik keramet termal gölünde tek başıma yağmur yağarken 2 saat yüzme keyfi. İmren köftecide ziyafet, peşinden İZNİK - BİLECİK yolundan Adapazarı (harika bir rota olduğunu itiraf etmeliyim) üzeri dönüş ve 17.00 ta işbaşı.

İdare eder bence.
Abdülrezzak hocam gine süpersin çalışmasaydım inan zevkle seninle gelmeyi çok isterdim ama müsait olduğum her zaman sana eşlik edebilirim bu arada talı su motorcusu latifesi yapan arkadaşlara iyi cevap verdin :D:D:D:D

Yukarı