Hangi Chopper Sizce????

Merhabalar öncelikler, bende bi chopper motorsiklet almayı düşünüyorum ama hala bi karar veremedim hangi motor daha iyi olacak benim için, parça bulma durumu, işçilik, yakıt yönünden motorsikletler için ne düşündüğünüzü benle paylaşırsanız sevinirim....

Yamaha Virago XV 535

Kawasaki EN 500

Honda CMX 250 Rebel

Honda VT 600 Shadow

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
sadece 150cc lik scooter kullanmıştım daha önceden., artık büyük motor almak istiyorum ama karar veremedim :S
Lütfen önce "Güvenli Sürüş Teknikleri" Eğitimleri alın.Ve her zaman full korumalı kıyafetleri ve illaki Kafanıza korumak için kASK alın ve hepsini kullanın.
Motosiklet kullanmak akıllı insan işidir
Ve lütfen aklınızı kullanın

yazdığınız motorlardan 600 cc olanlar çok agırdır
yani kabaca 200 kg ve üstü araçlar

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Merhabalar öncelikler, bende bi chopper motorsiklet almayı düşünüyorum ama hala bi karar veremedim hangi motor daha iyi olacak benim için, parça bulma durumu, işçilik, yakıt yönünden motorsikletler için ne düşündüğünüzü benle paylaşırsanız sevinirim....
Yamaha Virago XV 535
Kawasaki EN 500
Honda CMX 250 Rebel
Honda VT 600 Shadow
Yamaha Virago XV 535 iyidir.Parçaşı boldukr nispeten hesaplıdır.Ama hesaptan kast nedir oda aynı mevzuu
Kawasaki EN 500 İyidir Ama beklentilerimiz nelerdir.
Honda CMX 250 Rebel diğerlerine nazaran daha az yakar.
Honda VT 600 Shadow içlerinde en çok yakanıdır

Honda cmx haricinde diğerleri alakasız çok alakasız araçlar
Once bunları kaleme almanızın sebepler nelerdir
Size kim tavsiye etti bunları yada siz neye göre kara verdiniz.Görünüş oturuş pozisyonu yakıtları vs vs uzar gider

bu modelleri bi arkadaşım bana tavsiye etmişti fiyat olarak uygun alabilirsin diye bende araştırdım ondan bu modelleri yazmıştım.
motorsikletin ağır olması benim için bi dezavantajmıdır yani başlicağım için ???

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
bu modelleri bi arkadaşım bana tavsiye etmişti fiyat olarak uygun alabilirsin diye bende araştırdım ondan bu modelleri yazmıştım.
motorsikletin ağır olması benim için bi dezavantajmıdır yani başlicağım için ???
Olabilir.ne yapman yada ne yapmaman gerektiğini öğrenesiye kadar canın yanacaktır.Fiziken ve ekonomik olarak.bence siz rebel 250 den başlayın.Hem daha az cebiniz ve canınıza yanar.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa

Yamaha Virago XV 535

Kawasaki EN 500

Honda CMX 250 Rebel

Honda VT 600 Shadow
Bu arada chopper değil custom yada cruiser dir bu saydıklarınız.

Yer
istanbul/esenler
herzman cantları telli motorsikleri sevmemişimdir normal cantlara nazaran tellerin kopma riski yüksek oyüzden

bence Yerli malı Olan Ramzey QM 250cc ile başla sorun yaşama derim
http://image2.sahibinden.com/photos/226/big_12361642_147436_95ry226.jpg

nedemişler yerli malı türkün malı yedek parçaları zibil gibi

+ olarak bunu ekleme ihtiyacı duydum bağzılarımız ramzeyin türkmalı olduğuna inanamayıp
hatta bir rivayete görede (bu forumla alakası yok) okuduğum kadarı ile parçalar çinden gelip montajı burda yapılıyormuş yok kardeşim montajda parçada burda yapılıyor

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

hatta dediğim gibi bir arkadaşım orda çalışmakta buyrun beraber gezelim fabrıkayı tuzlada

Yukarı