Hangi motosikleti almalıyım?

250cc düşünüyorum. Öğrenciyim bütçem kısıtlı max 8000'e çıkabilirim.
Genellikle şehir içinde kullanıcam yılda 1 kez 500km yol gidicem en fazla.
Fazla hızlı olması önemli değil 150km/h yeterli benim için.
Dediğim gibi öğrenciyim fazla sorun çıkarmayan motosiklet önerilerinizi bekliyorum

Hayır tabiki ben alıcağım motosikleti 5-10 sene kullanmayı düşünüyorum. Aldığım gibi 150 falan basıcam diye bişey demedim max 150 olsun yılda 1 kere gideceğim 500km yolda yaparım 150yi şehir içi sakin sürücem :)

Yer
BAŞKENT
Tipi belkı hosunuza gıtmeyebılır ama temızınden bı cbx250 yada cbf 250 bulabılırsenız tavsıye ederım oturus pozısyonu sehır ıcı sehırler arası rahatlıgı yakıt tuketımı gayet guzel bır motor yaklasık 1.5 senedır kullanıorum çok memnunum tavsıye ederım
sıze en onemlı tavsıyem goruntusu guzel dıe çın malı motorları almaktan kaçının

Tipi belkı hosunuza gıtmeyebılır ama temızınden bı cbx250 yada cbf 250 bulabılırsenız tavsıye ederım oturus pozısyonu sehır ıcı sehırler arası rahatlıgı yakıt tuketımı gayet guzel bır motor yaklasık 1.5 senedır kullanıorum çok memnunum tavsıye ederım
sıze en onemlı tavsıyem goruntusu guzel dıe çın malı motorları almaktan kaçının

Üstad doğru söylüyorsun ama çin malı motosikletlere bu kadar kötü gözle bakmayın bence :)
Cbf 250 seçeneklerimin arasında

Yer
Çorum/Osmancık
Üstad doğru söylüyorsun ama çin malı motosikletlere bu kadar kötü gözle bakmayın bence :)
Cbf 250 seçeneklerimin arasında
Nasıl kötü gözle bakmayalım ki :) 5-10 sene bineceğim diyorsunuz. Sahibinden'e girin bakın bakalım hiç 10 senelik çinli motosiklet var mı ? Bırakın 10 seneyi 5-6 senede pert oluyorlar bile :D Ayrıca sürüş konforuna gelince yine aynı zevki almadığınızı anlayacaksınız :harika:

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Siz en iyisi cbf250 alın. Vallahi zevkli motor. Rahar rahat yeter :)

Dinleyeceğizi bilsen gidip bi ybr veya cb125 alın diyeceğim ama dinlemezsiniz :)

Çin malında kumanda olsa sevmiyorum. Haytımıza her yerden girdiler ama, her çin malı dandiktir görüşündeyim.

Satgılar

Yavuz ÇIBUK

Kıdemli Üye
Çin malında kumanda olsa sevmiyorum. Haytımıza her yerden girdiler ama, her çin malı dandiktir görüşündeyim.

Abi her Çin malı kötü değil. Adam önüne aynı görünümlü 3 tane ürün koyuyor. 1-5-10 TL diyor. Biz millet olarak gidip en ucuzunu alıyoruz. Sonra Çin malı kötü diyoruz. Adamlar bizi çözmüş. Ne istersen onu veriyor...

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul

Abi her Çin malı kötü değil. Adam önüne aynı görünümlü 3 tane ürün koyuyor. 1-5-10 TL diyor. Biz millet olarak gidip en ucuzunu alıyoruz. Sonra Çin malı kötü diyoruz. Adamlar bizi çözmüş. Ne istersen onu veriyor...
Bro olsun be ben genede sevmiim :)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Beyler yarın Bakırköy cicarında olurum. Gelen olursa alo desin :)

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
merhaba arkadaşım 250 cc bir motosiklet arıyorsun..peki senin için tarz öenmli mi ? racing ? chopper ? naket ? sana önerilenlere göz atınca cbf 250 güzel bir motordur yada bulabilirsen temiz az km de ybr 250 al kaçırma derim..yada temiz kullanılmış ( pek fazla önermiyorum ama) hyosung gv 250 - gt 250 naket olabilir..tercih senin :)

Yukarı