hangisi daha ıyıdır acep?

Merhabalar,
son zamanlarda cevremden aldıgım öneriler sayesınde chopper almaya yonlenmış bulunmaktayım. yapılan eleştirilere baktığımda butceme uygun olarak gordugum motorlardan, regal raptor, kanuni tiger, ve keeway supershadow var. bunların hangisini tavsiye edersiniz ve de en büyük cüsseye bunlardan hangisi sahiptir acaba?:):)

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
ALANYA-ANKARA
Merhabalar,
son zamanlarda cevremden aldıgım öneriler sayesınde chopper almaya yonlenmış bulunmaktayım. yapılan eleştirilere baktığımda butceme uygun olarak gordugum motorlardan, regal raptor, kanuni tiger, ve keeway supershadow var. bunların hangisini tavsiye edersiniz ve de en büyük cüsseye bunlardan hangisi sahiptir acaba?:):)
kardesim adını yazmamışsın ama yinede sana cevap vereyim.
bulunduğun şehirde hangi modelin bayisi ve servisi varsa onu
tercih et.
regalraptor sulu olduğu için daha iyi diğer iki modele göre

teşekkürler hamdi abi,
Ben kendimi tanıtmıştım ama tabı nickde gorunmeyınce unutuluyor, Ben serkan, foruma istanbuldan atılıyorum, forumdaki diğer arkadaşlara başarılar diliyorum:)

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Chopper motorlar ile ilgili detaylı bilgiyi, Ne almalıyım Nereden almalıyım başlığı altında ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. İyi forumlar..

semih_55

Aktif Üye
Yer
samsun
aramıza hoşgeldin sen sen ol su soğutmalı motordan başka motor alma çünki bi zaman sonra motor bırak yakamı diyo regalraptor taraftarıyım bende çevremde kullananlar var çok memnunlar

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
ALANYA-ANKARA
aramıza hoşgeldin sen sen ol su soğutmalı motordan başka motor alma çünki bi zaman sonra motor bırak yakamı diyo regalraptor taraftarıyım bende çevremde kullananlar var çok memnunlar
semih bide şu bilgilerine samsun yazsan çok güzel olacak
senin motor ne onuda yazmamışsın

düzeltiver şunları sevgili kardeşim

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ben salcano sm 250-4,ü öneriyorum kesinlikle harika bir motosiklet bikere çift silindirli ve bu sınıf motosikletlerde olmayan arka ayağa sahip ve bu bence çok önemli bir ayrıntı ayrıca kullanılan materyallerin ve grenajının kalitesinide çok beğendim bence budur :cool:

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ben salcano sm 250-4 derim bikere iyi bir mmotosiklet çift silindirli ve iyi bir motoru var sınıfındaki motosikletlerde pek olmayan arka ayağı var ve bu bence çok gerekli bir özellik ayrıca kullanılan malzemelerin kaliteside iyi bende senin gibi bu sınıfı ciddi anlamda araştırdım ve kararımı verdim :)

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
susogutmalı oluşu secimde etkenolmalı ve bilindik markalar kendini ıspatlamış makineler alınmalı yoksa diyertürlü karpuzmisali kullanınca anlarsın kelekmi iyimi

ya evet orası oyle, ama bı japona da, çinliye verdiğin paranın iki katını verıyorsun, ki yeni başlayan biri ıcın cok gereklimi şüpheliyim. tabı bu ikinci el fiyatları için geçerli söylediğim

Ali Aygün

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
zamanında tam bir choppor hastasıydım : onun için bayaa bir araştırmada bulunmuştum..
çoğu kişinin tavsiyesi ve benim görüşüm : regal raptor dur.. diğerlerine daha iyidir..

sakın ola kanunı seyhan 250cc alma : çok arızalı bir modeldir..

Abi aynı şeyi bende kendi kendime sordum.Değişik çin malı markalar arasında kaldım.Tiger lar güzel ama illaki cruizer motor alacam diyorsan tiger al regallerde güzel fakat ben seçimimi çin malı bir cruizer almaktansa daha az yakan yamaha ybr olarak yaptım bugun motoru aldım, gerçekten çok güzel hiç titreşim yok virajlara çok rahat giriyor ve 0 olmasına ve rodajını tamamlamasına rağmen çok atak bir motor.Ben hep japon malı alın çinlilerle uraşmayı diyenlere kızıyordum ya herkesin bir bütçesi var bizimki de çin motora yetiyor diye. fakat bugun motoru kullanmaya başlayınca eski çin malı bol titreşimli motoruma bir sene nasıl katlandığıma şaşırdım.KEsinlikle Kesinlikle bir japon al 2. el olsun ama japon olsun derim.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
zamanında tam bir choppor hastasıydım : onun için bayaa bir araştırmada bulunmuştum..
çoğu kişinin tavsiyesi ve benim görüşüm : regal raptor dur.. diğerlerine daha iyidir..

sakın ola kanunı seyhan 250cc alma : çok arızalı bir modeldir..
iyide alikardeş kanuni seyhan 250cc choppor deyilkizaten

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
ALANYA-ANKARA
Abi aynı şeyi bende kendi kendime sordum.Değişik çin malı markalar arasında kaldım.Tiger lar güzel ama illaki cruizer motor alacam diyorsan tiger al regallerde güzel fakat ben seçimimi çin malı bir cruizer almaktansa daha az yakan yamaha ybr olarak yaptım bugun motoru aldım, gerçekten çok güzel hiç titreşim yok virajlara çok rahat giriyor ve 0 olmasına ve rodajını tamamlamasına rağmen çok atak bir motor.Ben hep japon malı alın çinlilerle uraşmayı diyenlere kızıyordum ya herkesin bir bütçesi var bizimki de çin motora yetiyor diye. fakat bugun motoru kullanmaya başlayınca eski çin malı bol titreşimli motoruma bir sene nasıl katlandığıma şaşırdım.KEsinlikle Kesinlikle bir japon al 2. el olsun ama japon olsun derim.
güle güle kullan kardeşim
iyi günlerde vede kazasız
artık konumunu ve motorsiklet modelinide yazarsın dimi kardeşim

Yukarı