Havza-Vezirköprü-Durağan

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@Soner.Usta

Teşekkürler, bir gün katılırsın bize umarım, beraber süreriz aynı yerde. Yol kaplaması sathi kaplama ama fena değil. Henüz bozulmamış olduğundan şuan tehlikeli değil. Ancak yol dar ve virajlı olduğundan kamyonlara çok dikkat etmek gerekiyor.
o yelekli arkadaş Samsun motosiklet klubü üyelerinden Mehmet KAPLAN tanışmışsınızdır belkide.

@EROL

İnşallah başkanım bir gün beraber gireriz o virajlara, ama size yetişemeyiz.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@Özgür
Yetişirsin yetişirsin.Başkanın beli ağrıyor pek gaz açamıyor orda :D

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@Şenol SEL

Şenol abi gold sürücü olmak için başkanım Şile virajlarını 150 ile dönmek gerekiyor demişti. O virajları gördüm ben, zor iş valla. Tırstım dersem yalan olmaz :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@Özgür
Ama uludağ yolları asfalt değil parke taş.Biraz zor gider orda 150 ile.Sadece o değil hocalarda biraz zor gider o hızlarda parke taşlarda.
Bilemiyorum yani.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
bence süperbi gezi olmuş ellerine saglık kardeşim manzaralar çay ortamı balık ziyafeti herşey çok güzel insan orda olmadıgı için üzülmemesi imkansız
paylaşım için çokçok teşekkür ederiz

Yer
Yeşilpınar/Alibeyköy
Harika bir gezi olmuş (Bu köprü Havza'dan 90 km sonra Durağan ilçesine varmadan önce Kızılırmak'ı geçen bir köprü) ben bu köprüyü karadeniz gezimde ve memlekete yani amasyaya giderken gördüğüm köprüye benzettim of ya memleketimi özlettiniz bana şimdi duygularım depreşti

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Ben kaçırmışım bu paylaşımı özgür süper olmuş valla bu yaz yenilerine kısmet olur fazer' inle inşallah :)

Ethem Doğru

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal İstanbul
ben de yeni gördüm abi. Karadeniz'e geçtiğimiz yaz gidebildim. inşallah gidon kırmak da nasip olur. özgür abi paylaşım için teşekkürler.

Yukarı Alt