hep birlikte tiyatro

yesim

Kıdemli Üye
Kayıt
15 Ocak 2008
Mesajlar
133
Beğeniler
104
#5
Sinema saatleri daha uygun oluyor. Gündemde çok güzel filmler var. Dün Ben Efsaneyim'e gittik. Gerilim dolu güzle bir filmdi.

Tiyatro saatleri daha çok iş saatlerine geliyor. Bu yüzden katılımı etkiler diye düşünüyorum.

Ulaş Bey'in dediği gibi önümüzdeki cuma günü buluşma yerine sinema veya tiyatro yapılabilir. Artık bunun kararını siz verin. Ama sitemizde bir kaç bayan arkadaş varız malum geç saatlerde çıkamıyoruz. Sizlerin toplantı resimlerine bakıp öyle mutlu oluyoruz.

Ama böyle bir organizasyon yapıyor olmanıza inanın çok sevindim. Motosiklet diince genelede gidip cafe ort***** takılmak ve içki vs içmek geliyor nedense aklıma. Ama bu tiyatro ve sinema olayını duyunca inanın çok sevindim yazmadan da edemedim.
 
Kayıt
21 Ocak 2008
Mesajlar
34
Beğeniler
17
Yaş
120
Yer
Erzurum
#6
bu organizasyon, sürekli tiyatro ya da sinemaya giden arkadaşlar tarafından standart bir güne ve saate alınıp -tabi uygun saatler de düşünülmeli malum ekmek parası sorunsalı-, düzenli faaliyetler adı altında yapılabilir. hem herkes ne zaman, nereye gidileceğini, kimle temasa geçileceğini bilir, her faaliyete katılamayanlar da en azından bu tip fix menülerden faydalanabilir. hiç olmadı "aaa ben de bu oyuna gidiyodum bak sen şu işe diyip" bir anda organizasyon içinde kendine yer bulabilir de insanlar. e sonra tabi bir yerlerde oturulup çay-kahve-sohbet vesaire ile devam da edilebilir.
yani sadece fikir, bilemiyorum artık, buradan tüm yöneticilere, forum büyüklerimize sesleniyorum.

çok mu mesaj kaygılı bir teklif oldu acaba ?
 
Kayıt
14 Şubat 2008
Mesajlar
16
Beğeniler
8
Yaş
38
Yer
Ankara/Çiğdem
#7
ankaradan da sinema tiyatro fikrini beğenen var mı benden başka? sinemayı bilmiyorum ama tiyatroya gitmeyi düşünenler için "yaşamak mı yoksa ölmek mi" ve "bir halk düşmanı" nı öneririm. ankaradan katılımcılar olursa askerliğim bittikten sonra (şafak:93) zevkle katılırım ben de:p
 
A

A.Rezzak

Misafir
#9
@yesim

Arkadaşlar ben bir motorcu olarak bu etkinliklerin içki ile ilgilendirilmesini doğru bulmuyorum. Gerçi içkiyi aşırı içenler her etkinliği içki için bir vesile olarak düşünüyor, ben kendi açımdan içkili bir motorcu ortamında bulunmayacağıma garanti verebilrim.

Tiyatroya okey:D
 

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.946
Beğeniler
1.297
Yaş
47
Yer
İstanbul
#10
Bencede güzel fikir arkadaşlar sosyal ve güzel aktivitelerde olmak motosikletforum ailesini daha çok kaynaştırır forever motosikletforum ;)
 
Yukarı Alt