hepimiz Türküz ve bununla övünüyorsak okuyun

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Tabiki bununla gurur ve şeref duyuyoruz.Ve bunun için gerek Türkiye,gerekse Türk yazarken özellikle büyük harf kullanıyorum... :) Saygımdan.ama amerikayı amerika diye yazıyorum :) Bilmem anlatabildim mi :) Sadece saygı değil ayrıca dil bilgisi kuralı :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
çanakkale şehitliğini balayında gezmiştim iyiki gezmişim deniz kum güneş tatili her zaman münkün olabilir ama oraları dolaşmak ilgi almak herzaman kısmet olmaz herkesin o duyguyu yaşamasını bazı şeylerin değerini bilmesini istiyorum

Yer
Kadıköy/İstanbul
18 - 22 Mart arasında Fuar var onu da dikkate almayı unutmayın. Belki önceki hafta olabilir.

Okay Okyay

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Arkadaşlar gezi planlaması yapılabilinir ancak fuar olması sebebi ile
katılım sayısı çok az olacaktır
bir önceki veya bir sonraki haftaya düzenleyebilirim ancak
kimler istiyor kaç kişi katılabilir bir liste oluşturalım ??

Yer
izmir
slmlar: ben şehitligi ziyaret ettim her türk vatandaşının gidip görmesi gereken yer memleketin nasıl bizlere bırakıldıgını anlamamıza tam bir örnek sözüm meclisten dışarı gidip görsünler bakalım nasıl kazanılmış bu ülke her karış topragında şehitlerimizin kanı var ama ülkeyi yabancılara peşkev çekenler utansın saygılar

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Eğer böyle bir gezi düzenlenecekse büyük ihtimalle gelebilirim yanlız kaç gün üzerinden olacağını bilip bir ayarlama yapmak gerekir diye düşünüyorum...

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
geziye bende katılabilirm üstelik şile tarafına gideceğimize rotayı bu tarafa çevirebiliriz hem çanakkale yolu şile yolundan daha güzel.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
evet şile gezisinin rotasını çanakkaleye çevirebiliriz bencede, saat 07 30 gibi çıkarsak eğer zaten rahat bir gün içinde gidip döneriz.

askerliğimi gelibolu'da yaptım..süper yerlerdir,,atalarımızın savaştığı ve yattıkları yerleri görmenizi isterim.hatta 1 defa'da 18'mart tatbikat'larına katılmıştım..

@Erol_Demirtas

ömer arkadaşımız diğer formun konusunda unakıtana vergiyle ilgili dertlerini anlat dedi aslında olayın gercek duayeni senmişsin arkadaşım muhasebeci olarak motor alım satımından vergi oranlarına kadar biliyorsun arkadaşım ömere olayı sen anlatı ver ilgine tesekkür.....

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
@yilmaz_bilgin

Abicim anlatılacak bişey yok herşey ortada... Aç bir bak ABD'de senin CBR 1000 RR kaç para ?Bu arada yazdıklarınıda yeni gördüm. :) Her konuda mutabık kaldığımız için sevindim... :) Neyse sonuçta herkez kendi fikrini söylüyor ama ortak bir paydada buluşuyoruz...

Yukarı Alt