Herkese Merhaba!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yer
İzmir
Merhabalar ben İzmirden Ahmet.
Foruma yeni üye oldum kendimi tanıtıyım dedim.
18 Yaşındayım ve ögrenciyim.
İlk motorumu bana babam 5 ay önce aldı.
Çok sevindim ve hemen bindim ögrendim , boş yolda sürekli pratik yaptım saatlerce.
Bana babam kawasaki zx10r aldı. Herkese kawasakiyi öneririm gerçekten mükemmel ve sorunsuz bir motor. Çekiş gücüne zaten diyecek yok :)
Otobanda birçok araba ve motorla yarıştım. Tabi bi ödül için değil.
Çokta zevk aldım. Motoruma çok bağlıyım. Hergün kontrol ediyorum eksik bir tarafı varmı diye :) Evet herkese tekrar merhaba :)

Yer
İzmir
ERKEN Ölüm ancak insanın hatasıyla olur. Eğer kendine güveniyorsan zaten birşeyleri göze alırsın ve hata yapmazsın. Bence herkesin kullanabileceği motorlardan.. Kanımın falan kaynadığı yok. Ben basıyorum o gidiyo hocam. Hayat hakkındaki bilgileri bilip bilmediğimi hemende anladınız helal olsun :) . Emin olun sizin yaşamadığınız pek çok şey yaşadım bu hayatta. Lütfen gereksiz yerlere parmak basmayalım..

Saygılar..

Yer
İzmir
Benim yaşamadığım çok şeyi yaşadın.:D Eminim yaşamışsındır.Ama nasıl yaşadğın orası ..... :D
Aferin kardeşim
Benim yaşayamadıklarımıda senin engin tecrübelerinden faydalanarak yaşamak isterim kardeşim.

Suskunluğum asaletimdendir
Lafa bakarım laf mı diye
Adama bakarım adam mı diye.
Yolun açık olsun

İnşallah tekerinize taş değmez, inşallah yolda başınıza kötü şeyler gelmez, inşallah motorunuzu biri çizmez ve asaletli suskunluğunuzu korursunuz. :)

Bak arkadaşım seni rencide etmek istemiyorum ama bardağı taşırıyorsun.Bu cehaletini yaşına veriyorum çevirmede yaparız çok istiyorsan ama çok çok kulaklarını çeker bırakırız seni? sen ilk önce bi kendi motorunu al efendi ol büyüğünü küçüğünü bil.

sonra hayal ürünü zx10 unu öve öve bitireme.

Plakası: 35DK410
Markası: ZUNDAP
Modeli: 1957
Sahip Belge Tarihi: 23.10.1967
Tescil Birimi: İZMİR
Renk 1: MAVİ (Grafit)
Renk 2: -
Cinsi: M.BİSİKLET
Çalıntı Mı: HAYIR
Hak Mahrumiyeti: VAR

Adam ol akıllı ol Yoksa burda barınamazsın.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı