Herkese merhaba.

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Hayata bakış açımı değiştirmeye karar verdim. Motorsiklet ehliyetimi 4 yıl önce aldım. Fakat motorsikletimi alamadı. Eşiminde desteğini aldıktan sonra hayatıma en kısa zamanda adrenalin yüklemesi yapmak ve MOTORSİKLETİMİ artık almak istiyorum. Vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla,

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Arkadaşlar şikayet etmek gibi olmasın ama YBR nin üstünde iken motor altımda cücük gibi kaldığı için bana gülen arkadaş işte buydu :islik:

Yer
ankara/polatlı
250lik Ninjaya binsen o daha bi cücük durur :)

Cüneyt bey hoşgeldiniz, başlangıç için en rahat motorlar klasik tavsiyemiz honda cbf 150 ve yamaha ybr 125. Cücük sendromu yaşamamak için 150 daha iyidir. Bu konuda 50 tane de soru sorsanız tavsiyemiz aynı olacaktır baştan söyleyim :)

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Hakan Bey, Hoşbulduk.
Bizler biraz devs model olduğumuz için aslında makinaların bir suçu yok. Japonlar sağolsun herkesi kendileri gibi sandıkları için kendi ebatlarında makina yapıyorlar. Bende CBF ile YBR arasında çok gidip geldim. Kuzenim YBR aldığında denemek için bindim. Artçı olarak da kızım vardı. Ama maalesef Kullanırken biraz sıkıntı çektim. Malum Boy 1,90 oda normaldir. CBF biraz daha uygun gibi. Tavsiyen için teşekkür ederim.

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Cüneyt bey motosiklet forum ailesine hoş geldiniz, iyi forumlar. Sizi motosiklet eğitimlerimize de bekliyoruz.
Erol Bey, Çok teşekkür ederim. Eğitimler hakkında ayrıntılı bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Ayrıca bu çok önemli bir konu kimse ehliyetim var diye hemen Motorsiklete atlayıp kendini özellikle İstanbul trafiğinde canını hiçe sayıp yola çıkmasın. Zaten benim kesinlikle öyle bir niyetim yok. Öncelikle bu eğitimlere katıldıktan sonra trafiğe çıkabilirim. Çünki motorsikleti ne yazık ki trafikte hala araç olarak görmeyen ve bunu bilmeyen milyonlar var. En kısa zamanda Görüşmek için sizden haber bekliyorum.

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Hoş geldiniz Kendinizi birazdaha tanıtsaydınız sızı azda olsa tanımıs olurduk Keyifli forumlar dilerim
Hoşbulduk. Tabiki 1974 İstanbul doğumlu olup, Aslen Bilecikliyim. 12 ve 4 yaşlarında 2 kız babasıyım. Şu anda Atatürk Hava Limanında OMV Prtrol Ofisi A.ş. Hava İkmal Müdürlüğünde Fatura Memuru olarak 7 yıldır Forum üyesi olan Doğan Parıltı arkadaşımızla karşılıklı masalarda çalışmaktayım. İş stresinden bir an önce kurtulmak için Bir motor alıp kendimi yollara atmak istiyorum. Şimdilik bu kadar. Selemlar.

Yukarı