Herkesin Bu Iki Tekerlekli Canavarlarla Tanişma Hikayesi Nedir Acaba

25 yasındayım geriye dönüp baktıgımda şu an benim için tutku olan motorsikletin bana sadece babamdan kalan bi tutku oldugunu şimdileri anlıyabiliyorum daha küçük bi çocukken beni :) javası vardı bitane çok severdi deri montunun içine sokar beni fermuarı çeker yolculuk yaptırırdı biraz büyüdüğümde artık arka koltukta yer alıyodum ama nedense hep uykum geliyodu düşmeyeyim diye beni kazağıyla bağlardı :) kendine zaman geçtikçe motorsikletide değişmişti yamaha suzukı hala bana der ben senın yasındayken senın bindiğin motora binmek hayaldi benim için şu an bindğim motorsikletim suzuki vl 1500 babam askerden geldiğimde hediye etmişti bana bu burdan babama teşekkü etmek istiyorum beni böylesine uzun yollara taşıcak özgürlğü tattırıcak bu makineden yapılmış at için :)

babam ben doğmadan çok önce motosiklet kullanıcısıymış..
ben doğunca satmış motosikleti...
ama hala içinde bişyler vardı hep anlatırdı o motorcu hikayelerini
neyse 14 yaşındayım çok da seviyorum motosikletleri bayılıyorum tabi babadan çekio biraz baba dedim bana da motor al annem tabi karşı çıktı önceleri işte kaza yaparsın falan neyse ben konuyu kapattık biliyorum 2 gün sonra motorun sesine uyandım 50cc lik bi scooter almıştı babam yaşadığım en mutlu andı ilk motorum sonraları işte büyüdükçe motoruda büyüttük ama o ilk günki heyecanı tarif edemem

çok uzun yıllar önce diye başlayım diye düşünürken anılar geldi gözümün önüne, motorla tanışmam arkadaşlar sayesinde oldu ama kendi motoruma binmem o kadar kolay olmadı tabii aile baskıları engeller yaşım küçüktü p.lisler ama şimdi herkes alıştı. hatta motorsuz bir yerlere gitsem beni tanıyanlar benden önce motoru soruyorlar bozulmuyorum tabiki dedim ya alıştık birkere... motorsuz bir ben olmayacak herhalde.

İnsanın kanında oluyor heralde.,
Daha çocuktum küçücük ne zaman nerede bir motor görsem durup dikkatlice ona bakardım o zamanlar jawa lar vardı tabi
Daha sonra babam almıştı MZ251 Ayrılmazdım yanından ve sonra kullanmaya başladım 2003 yılında scooter aldım şimdi ise bir haftalık sevgilimle güzel vakitler geçiriyorum XT660R

Yukarı