herkeze merhaba

Yer
istanbul
istanbul fatihten katılıyorum 4 aylık motor kullanıcısıyım şuan ki motorum mondial 151 rs kendimi üst grup motorlara hazırlıyorum racing yada tuning gibi alışma evresindeyim herkeze güvenli şürüşler

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
istanbul fatihten katılıyorum 4 aylık motor kullanıcısıyım şuan ki motorum mondial 151 rs kendimi üst grup motorlara hazırlıyorum racing yada tuning gibi alışma evresindeyim herkeze güvenli şürüşler
Kendinizi nasıl hazırlıyorsunuz.Size tavsiyem"Güvenli Sürüş teknikleri" eğitimleriyle hazırlamınızı tavsiye ederim.
.Kendi kendinize bunu öğrenmeniz imkansız yakındır.

Yer
istanbul
eğitim konusunda tam profosyenel olmasa eskilerden baya iyi bir motorcu tanıdığım bana destek oluyo herşeyi basit sanıp direk bir racing alıyordum ki müdahalede geçikmedi iyikide geçikmedi çünkü büyük hata olucaktı şimdi yavaş yavaş alışıyorum ama iple çekiyorum 600 rr gibi bir moturun üstünde olmayı eğitimlerle ilgili nerden bilgi alabilirim çalışma zamanlarımın pek uycağını sanmıyorum ama katılmak benim için iyi olur zamanı kısaltabilir

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
eğitim konusunda tam profosyenel olmasa eskilerden baya iyi bir motorcu tanıdığım bana destek oluyo herşeyi basit sanıp direk bir racing alıyordum ki müdahalede geçikmedi iyikide geçikmedi çünkü büyük hata olucaktı şimdi yavaş yavaş alışıyorum ama iple çekiyorum 600 rr gibi bir moturun üstünde olmayı eğitimlerle ilgili nerden bilgi alabilirim çalışma zamanlarımın pek uycağını sanmıyorum ama katılmak benim için iyi olur zamanı kısaltabilir
Bu topikte Tıklayın http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=4446

Eskiler değiniz kişilerde de bilgi eksikliğpi var.Bende eskilerdenim.Ama kimseye alaylı bilgilerimle eğitim vermem.Siz verdiğim linki tıklayın sonuna dek okuyun.
Ve son söz
600 rr kullanmak için 100 bin km den sonra düşünün.Daha yolun çoook başındasınız.Sindire sindire gidin.

Yukarı