Honda Africa Twin

Yer
Bremerhaven
Arkadaslar yeni motorum busefer bir Enduro. Allah nasip ederse ilerlerde güzel, uzun bir tur planliyorum. Hic önce kullanmisligim yok AT`yi. Tecrübesi olan Arkadaslarin bilgipaylasimlari icin simdiden tesekkürederim:).

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Hayırlı olsun Mehmet,kalitesini dünya çapında kanıtlamış bir motor almışsın.Çok da temiz görünüyor..
AT'ler 2002-2003 yılına kadar üretildi diye biliyorum, kaç model ve km.de acaba?..

Yer
Bremerhaven
Hayırlı olsun Mehmet,kalitesini dünya çapında kanıtlamış bir motor almışsın.Çok da temiz görünüyor..
AT'ler 2002-2003 yılına kadar üretildi diye biliyorum, kaç model ve km.de acaba?..
Cok tesekkür ederim.
95 model ve 37000 km yürümüslügü var. Ama benden önceki Sahibi cok titiz bir Sahizmis ki, bukadar temiz kalabilmis.
Seneye nasip olursa yanlara ve arkaya cantalari takip büyük bir Tur düzenlemeyi düsünüyoruz.
Sürüsü cok rahat oldugunu anladim, Hayabusaya benzemiyo:).

hayırlı, uğurlu olsun. çok güzel bir motosiklet. TA'nın abisi sayılır. :) sürüşü, kalitesi hemen her şeyi için dört dörtlüktür denir. bu kadar temiz bir motosiklet bulabilmiş olmanız da çok güzel. tekeriniz düz bassın...

Yer
Bremerhaven
Güle güle kullan güzel bir secim yapmissin.Bende bu motorla ilgileniyorum buara.Eger sartlarda uygun olursa bende almayi düsünüyorum.Yolunuz bu tarafa düserse beklerim.
Tesekkür ederim Hasan, ben epey bir Zaman Piyasayi takip ettim ve en sonunda hosuma giden ve bütceme uygun olani buldum.
Insallah seninde karsina hayalettigin gibisi cikar. Teklifin icin ayrica tesekkür ederim, senin otaraflara Motorturuna cikar isem, bastan bir msj atarim!:)

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Mehmet kardesim motorlari ücledin,honda innova honda AT ,birde hayabusa..:)
motosiklet hastasi oldugun asikar,seneye türkiye turu,iple cekmeye baslamissindir.:)
Katilmayi cok istiyorum,kismet beni 9. ayda planlamis olmaniz biraz iznime uymamasi yolunda endiselendiriyor.
Neyse bu yil izinimizi yapip biraz yenileyelim ruhumuzu,seneye düsünürüz artik....:D.
Sayende AT yi sürmek keyfini yasadim yaklasik 100km süper zevk alarak bindim gercekten 95 modell olmasina inanamiyorum.
cok motora bindim ama bu yasta bukadar temizini bizzat görmedim...güle güle kullan kardesim.:D

Yukarı