Honda Titan 125 CC parçası

Merhaba arkadaşlar benim sorunum Honda Titan CG 125 1999 model motorumun deposu delindi ne yapmam lazım.Yenisini nerden alabilirim veya tamir ettirsem olurmu başka yerinden de delinebilir diye düşünüyorum.acele cevap bekliyorum selamlar sevgiler.

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
Öncelikle aramıza hoş geldin volkan11980;
biraz kendinden bahsedersen sevinirim en azından seni tanıma fırsatımız olur diye düşünüyorum....;)

Utku.Sahin

Kıdemli Üye
Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
deliğin boyutlarına bağlı.belik sarı kaynakla fln onarılabilir.

bende yeniyim senin gibi hoşgeldin hocam.titan deposu yan sanayi olrak ortalama 150 ytl ye alabilirsin.antepten getirte bilirsin yan sanayi olrak ama boyasız yazısız illaki orjinalliğini birazda olsun korumak istiyosan tavsiyem nerde oturduğunu bilmiyorum ama tanker deposu yapan arkadaşlara mürecaat dostum depo tamir etemek herkesin yapabilceği sıradan bi iş deildir benzinin havasıyla bi havaya uçabilir bu işle uraşan birlerine yani tanker deposu yapan birilerine göstermende fayda var.

Merhaba arkadaşlar benim sorunum Honda Titan CG 125 1999 model motorumun deposu delindi ne yapmam lazım.Yenisini nerden alabilirim veya tamir ettirsem olurmu başka yerinden de delinebilir diye düşünüyorum.acele cevap bekliyorum selamlar sevgiler.

Bu mesajı yazmamdan 2 sene sonra tekrar depo delindi bu seferde aynı yerin 1-2 cm ilerisinden önceki deliği sarı kaynakla yaptırmıştım.Ispartada oturuyorum formlara baktım depo fiyatlarını araştırmak için ama pek fazla bir bilgiye sahip olamadım.Teşekkür ederim sağolun.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
enteresan foruma ilk giriş 26-07-08, 22:07, yaklaşık 2 yıl sonra!!??!!
sanırım 2 sene önce yine kendinizi tanıtan bir
mesaj yazmadığınız için kimse size cevap vermemiş sanırım yine öyle olacak
lütfen forum kurallarımız gereği ilgili bölümde kendinizi tanıtan bir başlık açınız.
teşekkürler.

Yukarı Alt