Hotshoe Hayabusa

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Dingonun ahırına mı giriyorsun bilader bi selam sabah yokmu forum kurallarını okuyup gereğini yaptıktan sonra yorumlarımız gelecektir
Alican kardeşim
Bu kardeş foruma hayabusa manyaklığını göstermek için uye oldu sanırım.Sen boş ver onu.Mesajını attı gitti zaten.Hala bir cevap gelmediğine göre.
Biz gerekli uyarıları yaptık.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Dingonun ahırına mı giriyorsun bilader bi selam sabah yokmu forum kurallarını okuyup gereğini yaptıktan sonra yorumlarımız gelecektir
:D:D:D Dingonun ahırımı ??? Ne bu Alican:confused::confused: :D:D:D

:D:D:D Sen takma kafana bu tür konuları bu arkadaşlar uyarılıyor zaten. Eğer gerekli işlemleri yapmazlarsa da uzaklaştırılıyorlar forumdan :D

Aynanın diğer yüzüne bakalım, sen bu arkadaşı biraz sert uyarmış oldun. Şimdi o da sana cevap olarak daha sert bir cevap yazınca ne olacak. KSende devam edeceksin ve daha ileri gideceksin diyelim. Sonra ne olacak?

O nedenle bu tür uyarıları yönetime bırakın arkadaşlar. Teşekkürler.

Alican

Forum Bağımlısı
Yer
Kocaeli-Sakarya-İstanbul
:D:D:D Dingonun ahırımı ??? Ne bu Alican:confused::confused: :D:D:D
Aynanın diğer yüzüne bakalım, sen bu arkadaşı biraz sert uyarmış oldun. Şimdi o da sana cevap olarak daha sert bir cevap yazınca ne olacak. KSende devam edeceksin ve daha ileri gideceksin diyelim. Sonra ne olacak?
Böyle saygılı bir ortamı bozmamak için elimden geleni yapıyorum biraz sert çıktığım için özür dilerim bana daha sert bi cevap yazacak vatandaşları messenger ıma davet ediyorum.Ortamı bozmayalım ali_rapdelisi@hotmail.com

Yukarı