Hürriyetim bağlandı. motor arıyorum...

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
merhaba arkadaşlar uzun zamandır aranızda yoktum, hatta motorumda yok 1 senedir. bir motor almaya karar verdim bu aralar. uygun bit tdm 900, fazer, hornet, er-6n den birisi yada uygun bir teklife açığım..
ilginize teşekkürler.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Gönlüne göre olsun Göksel..Sanırım saydığın tiplere göre asfalt ağırlıklı arıyorsun,Berkay'ın önerisi yerinde..Ben TDM'ye bindikten sonra BMW'ler hiç ilgimi çekmiyor.

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
eyvallah Osman Abi nasılsın ? tam anlamıyla bende ne aradığımı bilmiyorum. aklımdan birde "scooter" denesemmi diye de geçiyor hani .tadımlık şöyle bir sezon. aslında caddeye yönelik arayışım ama scooter'a binenlerde çok rahat diyorlar. ben de bir deneyeyim diye aklımdan geçti hani.
ben de bu arada istanbul' a geliyorum. bakarsın bi çayını içmeye gelirim alabilirsem bi makina, belki iftar ederiz. ;)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
eyvallah Osman Abi nasılsın ? tam anlamıyla bende ne aradığımı bilmiyorum. aklımdan birde "scooter" denesemmi diye de geçiyor hani .tadımlık şöyle bir sezon. aslında caddeye yönelik arayışım ama scooter'a binenlerde çok rahat diyorlar. ben de bir deneyeyim diye aklımdan geçti hani.
ben de bu arada istanbul' a geliyorum. bakarsın bi çayını içmeye gelirim alabilirsem bi makina, belki iftar ederiz. ;)
Teşekkür ederim Göksel iyiyim..Çok isterim bir araya gelmeyi,ama benim yaşamımda bir değişiklik meydana geldi!..Artık Tekirdağ-Yeniçiftlik'te değilim..24 Haziranda oradaki evimi sattım,şimdilik kışlık evimde Tavşanlı'dayım..Nasipse Edremit körfezi,Dikili arasında bir yazlık araştıracağım kışa kadar..Aldıktan sonra oraya beklerim..Ama görev yerin İstanbul'da olursa, oraya ara sıra gidiyorum oğlumun biri orada çalışıyor,inşallah görüşürüz..

Yukarı