Hyosung Motosikletletleri Destek Hattı

Yer
Kadıköy/İstanbul
Hyosung Motosikletleri ile ilgili destek almak için bu bölümü kullanınız

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
S&T KANUNİ ve Hyosung Markalı Motorlar sürekli sıfır dahi olsa motor kilitleme sorunu yaşıyor !başına gelen yaşayan varsa benimle paylaşabilirse;Mu markalara güvenmemek mi gerekiyor _?
yeni üretici S&K KANUNİ ürünün arkasında durmadığı söyleyen ve parça sıkıntısı yaşayan bir çok arkadaşım var..!!
Sizce bu markalar güvenli mi_?

Yer
Bursa
Ferhat bey daha once global motorun yasadığı sıkıntıları bu işe yeni giren S&T Kanunide yaşıyor yani biraz sıkıntı var ama bu işte yeni olduklarından kaynaklandığını düşünüyorum

Yer
istanbul
Merhaba. 2005 model GV250 sahibiyim, ilk motorum ve 2 aydır kullanıyorum. Henuz cok yeniyim ama herhangi bir motor kilitlenmesi veya baska bir problemle karsılasmadım. Umarım karsılasmam da... garanti kapsamında olmadıgım icin iyi bir servis bulmak yeterli ve onemli diye dusunuyorum. Parca degismesi gerekirse de umarim sansım yaver gider de fazla beklemem diye umuyorum, ama bu durum sadece hyosung icin gecerli degil, forumlardan takip ettigim kadarı ile honda, suzuki, yamaha da bile parca bekleyenler var. Kısaca su ana dek memnunum, umarım boyle de devam eder.

Bozkurthakan

Kıdemli Üye
bteo kardeşim bir kere motorun güzel bir makine.Amca kızımda hyosung GT650 var.Eskiden de GV250 kullanıyordu.Yaklaşık 4 senedir Hyosung kullancısı.Ben makinesine bayılıyorum güzel bir alet.
Eğer ki yedek parça sorunu çekersen Kartal'daki şubemde bol şekilde Hyosung parçası mevcut.Zamanında bir ihale için getirmiştik daha sonra iş yattı falan oldu filan oldu,parçalar elimizde kaldı.İstanbuldaki çoğu motorcu Hyosung parçasını bizden alır.
Ne zaman istersen ya gel yada ben sana parçaları gönderirim.
Selamaetle

Yer
Ankara
2007 hyosung gtr 250 alma niyetindeyim hatta bir tane beğendim makine yapılı ve temiz görünüyor....ama forumlardaki sorun haberleri kafamı karıştırıyor açıkçası.Klasmanında rakibi olmayan ve çekici bir motorsiklet.Varsa kullanıcıların ve ustaların fikirlerini almak isterim.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
klasmanında rakibi kawasaki zx 250r var, zx 250r 11000 ytl hyosung 9000 ytl ben olsam 2.el bir kawa bakarım hyosungda iyi makina olabilir ama japonun yerini tutacağına inanmıyorum kawa derim.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@dreamer357

Öncelikle aramıza hoşgeldin Dreamer357 kardeşim...Hyosung kullanıcısı değilim,ama birkaç kişiden sorun çıkarttığını duydum,ama bu motorun kötü bir motor olduğunu göstermez tabii...Ben ikinci el bir Japon motrsiklet al derim,ama son karar tabii ki senin...Keyifli forumlar...;):)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bende katılıyorum kawasaki ninja 250 hyosung ile kıyas bile edilmez aradaki farkada değer

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
recep bey kardesımın fıkrıne aynen katılıyorum lafı bıle olamaz yanı

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
mehmetpolat demiş ki:
Recep.Varlı demiş ki:
bende katılıyorum kawasaki ninja 250 hyosung ile kıyas bile edilmez aradaki farkada değer[/QUOTE

250 lik zx yakışır sizede hani recep bey.
mehmet kardeşim en son klr 650 kullandığımdan beri kawa yeşiline hasretim:) iyi dileklerin için çok teşekkür ederim allah hepimize idealindeki motosiklete kavuşmak nasip etsin (amin)

Yer
samsun
ewt bende çok şey duydum hyo hakkında ama samsunda bi motorcu abim var hyo var ondan muhhabbet ettik hiç bi sorunu yok dedi saat gibi bence bazı makinelerde çıkıyor sorun yada kullanıcı hatasıda olabilir:S tam kesin bişey diyemem nadir kötü mal çıkabilir ama bi sorun var ya size rastlarsa o kötü mal:S bence yine en iisi 2.el bi japon

foruma üye olmadan bende Hyosung cok istiyordum görüntüsü cok güzel bu işe başlayan herkezin aklını bir anda çelebilecek bi motor bence .. İyice araştırınca kawasaki ninja ile arasında 2.300 tl falan fark oldugunu gördüm.. Japon motoru almak varken güney koreye para vermek pek dogru gelmedi artık Hyosung istemiyorum şahsen .. Cok sorunu oldugunu duydum ve bu motordan sogudum daha almadan ..

Yer
Bursa
Selam arkadaşlar.. Aranıza bursadan yeni katıldım.. Hyosung gt 250 r 2006 model motoruma arka motor karbüratör-emme manifoldu bulamıyorum.. Sıfır almak istiyorum.. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi, yardımlarınızı bekliyorum..

Hakan ERSOZ

Kıdemli Üye
Yer
istanbul bakırköy
mert kardeşim aramıza hoşgeldin biliyosun zaten ben butaraflarda sana aradıgın parça hakkında yeterince bilgi verdim

bursa civarında olan arkadaşlar inş yardımcı olcaklar

Erdal Özgüner

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/küçükçekmece
arkadaşlar gv 250 hyosung motoruma hava filtresi bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz.

@Ferhat Taskın

Benim duyduğum kadarıyla devir kesicisi yokmuş sanırım sesi duymak isteyen arkadaşlarda bastıkça basmışlar.Motor kilitlenmesinin nedeni buymuş sanırım.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@seçkin çelikbaş
Castrol Chain VAX sprey kullan.Yada Motul yada ipone kullan.Sıvı yağ kullanmasan iyi olur.
www.mototr.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1542,MotoTR,1691

www.motoplus.com.tr/kategori/52/IPONE

Yukarı Alt