İl temsilcileri ve grupları

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Arkadaşlar,

Forum sitemize il il temsilcilik düşünüyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ulaş, Hakan

İstanbul Avrupa Yakası Özgür ( Orko )

diğer illerden katılımcı arkadaşlarımızdan bilgi ve destek bekliyoruz

Bilgi ve desteklere göre kategoriler açılacaktır

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
işlerimin yoğunluğu geçtikten sonra il içi ufak organizasyonlar olcak inş.ama bütün arkadaşlardan ricam ön adım olmaları herkez bir takım gezi ve ufak buluşmalarda etkinliklerde burada paylaşım yapabilirler.böyle birliktelikler olursa herşey daha iyiye gider die düşünüyorum.teşekkürler.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Evet arkadaşlar çalışmalarımız tüm hızla devam ediyor. Temsilci arkadaşlar lütfen başlıkları standardına uygun şekilde açsın.. Temsilci olmayan hiç bir arkadaş lütfen konu açmasın

Yer
ANKARA
çarşambalı hocam ahanda şuraya yazıyorum gün gelecek ben motorumla geleceğim samsuna seninle tanışacağım...

evet ankarada temsilci ben olabilirim zaten başka da talip yok galiba... tabi layık gören olurmu bilmem..

Yer
Samsun
çarşambalı hocam ahanda şuraya yazıyorum gün gelecek ben motorumla geleceğim samsuna seninle tanışacağım...

evet ankarada temsilci ben olabilirim zaten başka da talip yok galiba... tabi layık gören olurmu bilmem..
Her zaman gelen arkadaşlarımıza kapımız açıktır. Bir Samsun'lu olarak sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımdan kuşkunuz olmasın. ;)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Arkadaşlar öncelikle hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Ne güzel ki güzel insanların olduğu yerde hep güzel şeyler oluyor.

İsteriz ki her ilde zamanla bir temsilcimiz olsun ve daha da güçlenelim. Her şey ortada zamanla sizleri daha iyi tanıdıkça sohbetlerimiz sırasında bir birimize güvenimiz daha çabuk artacak ve aramızdaki bağlar daha da güçlenecektir.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Zaten öyle yapıyoruz. Zamanla kimin nasıl olduğu ortaya çıkıyor. Forumun yönetim kadrosunda olan bütün arkadaşlarımız özenle seçilmiş kişilerdir. Forum sitemiz sürekli büyüyor buna bağlı olarak da yönetim de büyüyor.

Yeniden Teşekkür Ederiz

Yukarı