ilk kaza:(

Yer
adana
evet arkadaşlar bugün motosikletimi arkadaşa ödünç verdim dikkatsiz bir bayan yüzünden motosikletle kaza yapmış:(birden önüne kırdığını söledi. arkadaşta çizik dahi yok:)motosikletin sağ granaj kırıldı, farınüzerindeki kısım da iptal:D sağ taraf hasarlı yani:( ben de araba kullanıyorum ama bu kadar dikkatsizlik olmaz dün ben de motosiklete çarpacaktım. suç motosikletlideydi önüme kırdı başında ne kask var ne bir şey. hepimiz dikkat etmeliyiz arkadaşlar.:cool:

E

Erdinc.Akbay

Misafir
Cok gecmis olsun. Ben Romanya'da yasiyorum, Turkiye ile kiyaslandiginda bircok acidan dusuk seviyede gibi gorunen bir ulke olmasina ragmen burda 7den70e motosiklet ve araba kullanan bir kitle var ve cok yetenekli arac kullanmasalar bile en azindan trafik saygisi var.. Yani kisaca bilinc ve saygi ustaliktan daha onemli! Herkes dikkatli olmali, neticede fizik kurallarina tabi motorlu bir arac kullandiginin bilincinde olmali! kazasiz gunler!

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
geçmiş olsun kardeşim cana geleceğine mala gelsin motor geri gelir ama can gelmez o yüzden gereğinden fazla dikkat edelim

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Herzaman söylüyoruz, önce eğitim.. bu ülkemizde nadir bulunan birşey malesef.

oguzhan

Kıdemli Üye
Yer
istanbul-tuzla
@Erdinc.Akbay

bizimkiler çok yetenekli olduğundan saygısı yok zaten abicim... çok geçmiş olsun...

E

Erdinc.Akbay

Misafir
@oguzhan.karagac

kara mizah olucak belki ama 2 ornek vermeden gecemeyecegim:

1- Turkiyede yesilden sonra yanan sari isik 'hizlan ve gec' manasinda algilanirken burda 'yavasla ve dur,kirmizi yanacak' olarak algilaniyor, eger turk mantalitesi ile sarida gazlarsaniz 90derecelik carpisma riskiniz acayip artiyor:)

2-Turkiyede yaya gecidine yaklasan arac goren yayalar durur, burda arac duruyor:) yayaysaniz guvendesiniz arac durunca sasiriyor ama aractaysaniz Turk mantalitesi ile birini ezme sansiniz var cok cok kotu...

kisaca mentalitemiz degisirse motor da araba da yaya da cok keyifli olur:)

selamlar

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Geçmiş olsun allah beterinden korusun.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
çok geçmiş olsun bende 5 ay arayla aynı bölgede 2 kez bayan sürücünün gazabına uğradım malesef allahtan 2 sindede ucuz yırttık !!!!!!

Yukarı Alt