ille de chopper

Yer
istanbul
selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım henüz motorum yok
bi aara kınetıc kullandım ama otomatiklerin bisikletten farkı yok
keeway süperlight 150 yada jinlun çelik vs bi ikinci el çinli alıp parçalanana kadar binip vitesliye alışmayı düşünüyorum.motoru satrıp satamamam önemli değil elimde çaksa da olur
fark yapmaz
sizce kangisi

sanırım keeway bu seçeneklerinin arasında en iyi kaliteyi veren marka. bir arakdaşım da keeway kullanıyor ve motorundan memnun. tabi bu konuda daha bilgili olanlar bize daha iyi bir cevap verebilir

Yer
istanbul
internet sitelerinde sürüyle jinlun var ve profesyonel bisiklet cantı paarasına satılıyorlar yani ikinci el satışının olmaması zerre mühim değil.sadece sorum şu hangi çinlinin üzerinde daha çok kalabilirim merakım o.ayrıca yakıtı da çok önemli.malum öğrenme sürecimi az maliyetle bitirmeliyim.şimdiden teşekkurler

Yer
istanbul
teşekkür ederim.bu ince esprinizden(!) dolayı.ayrıca cant parası diye yaptığım benzetme mubalağa değil.deltada 1000 lira üstü cantlar var.ayrıca motorun fiatıda 1250-1500 arası.

Yer
istanbul
yani üzerinde sıkça durulan satamazsın cümlasinin benim özelimde (ilk aşamada)pek de önemli olmadığını vurgulamak içinyaptım benzetmeyi

Yer
Granada / İSPANYA
evet bencede keeway aralarında ki en iyi seçim olur , anladığım kadarıyla bu işi öğrenmek ve acemiliğini atmak için belli bi bütçe ayırmışsın,ve 6 ay 1 sene parçalanana kadar bi motor kullanıp adam gibi birşeyler almak istiyorsun,yinede tavsiyem jinlun lara vs bulaşma motosikleti öğrenicem diye motosikletten soğursun gerçekten istisnasız her gün ayrı bir arıza çıkarıyor bu çinler etrafımda çok örneği var şu an aman diyim ...

Yukarı