İnanılmaz !

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Videoyu izleyin...

X-Box için çıkarsa bilgisayar için olanlar da yolda demektir. Wii'nin papucu dama değil aya atılıyor anlaşılan.

Bu gerçekleşirse insanın yaşam tarzını değiştirebilecek bir şey.

Yer
istanbul/esenler
wii den keyif almamıştım bundadan almam oyun gamepadte oynanır
belki birkaç oyunda belki ama tüm oyunlar ayağa kalkıp yalandan yere efor sarf etmek gereksiz yorgun argın işten gelince zor olur zaten en iyisi yine gamped

haber için teşşekürler

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Ben işin oyun tarafında değilim. Ses tanıma, sesle kumanda, 3B hareketleri algılama, tarama gibi özellikler var alette. Bu teknolojiler tek tek ayrı programlarda (verimsiz olarak) var olsa da hepsini bir araya getirmek mümkün olmamıştı.

Şu anda görece çok pahalı olan teknoloji son kullanıcıya iniyor. Bu da bizi akıllı evlere doğru götürecek. Evinize bir ad verip ışıkları kısmasını ya da televizyonu açmasını, sabah 7'de kahvenizin hazır olmasını söyleyebileceksiniz.

Değişim burada. Yoksa ben de DOS zamanlarından kalma biri olarak oyunları klavyede oynamayı tercih ediyorum.

Yer
istanbul/esenler
Ben işin oyun tarafında değilim. Ses tanıma, sesle kumanda, 3B hareketleri algılama, tarama gibi özellikler var alette. Bu teknolojiler tek tek ayrı programlarda (verimsiz olarak) var olsa da hepsini bir araya getirmek mümkün olmamıştı.

Şu anda görece çok pahalı olan teknoloji son kullanıcıya iniyor. Bu da bizi akıllı evlere doğru götürecek. Evinize bir ad verip ışıkları kısmasını ya da televizyonu açmasını, sabah 7'de kahvenizin hazır olmasını söyleyebileceksiniz.

Değişim burada. Yoksa ben de DOS zamanlarından kalma biri olarak oyunları klavyede oynamayı tercih ediyorum.
boş ver bülent abi bizi bozar bunlar :D
+ cebimizide deler geçer herhalde

Goktug Uguz

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul - Bahçeşehir
İnanılmaz birsey elbetteki tek disketlik oyunların zevkini hicbir zaman unutamam fakat bu harika birsey o zaman gelirde paramda olursa kesinlikle alıp bir motosiklet simulasyonu kesinlikle yaparım ayrıca spor da yapmıs oluruz gittikçe gobekli bir millet haline geliyoruz otur ye iç tv izle veya bilg oyna bunun sonu kotu.

Baya korkutucu bir teknoloji.Bu teknoloji bizi bukadar etkiliyosa ve artık ticari bir unsur olarak görülüyorsa daha deneme ve tasarım aşamasında,bilim adamlarının elinde hatta düşüncelerinde neler vardır siz tahmin edin.Peki bunların sonu iyiyemi kötüyemi işarettir sizce.Sakın yanlış anlamayın teknoloji düşmanı değilim.

Yukarı