Insana Bin Dost Az Bir Düşman Fazladir

Yer
istanbul
:rolleyes: BU FORMUN EN YENİ ÜYESİ OLARAK TÜM ARKADAŞLARA SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Aramıza hoşgeldiniz umarım toplantılardada aramızda sizleri görmek ümidiyle ne kadar paylaşım okadar kazançtır........

forever motosikletforum

Yer
İstanbul
Peki bin dostun varken hala bir düşmen fazla mıdır?
:D
bence değildir. o kadar da olsun.. arkadaşlarımın eli armut toplamaz ki.. (toplar mı yav? :S ) :)

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Öncelikle forumumuza hoş geldin diyorum.
Umarım guzel vakite gecirirsin.
Bence 1000 tane dost olmaz, dost bir kac tane olur, Değerli olur,ugruna herseyi yapabilecegin ve ugrunda herseyi yapabilecek lerdir bunlar.
Boyle bir kac dostun varsa, düsmanlarının sayısının onemi yoktur.

Yer
istanbul
markası ne olursa olsun motor kullanan arkadaşlarımız trafikte hep aynı sorunları yaşamaktayız.motor keyfinde aynı zevki heyecanı paylaşmaktayız.ve daha pek çok şeyleri........ hal böyle olunca insan diğer araçlar ve sürücülerine karşı bir şey hissetmezken trafikte motorlu arkadaşlara bakış açısı daha sıcak oluyor

Yer
istanbul
buarada önümüzdeki bir hafta içinde yeni motor alacağım 10 senedir motokuryeyim ama piyasadaki yeni onca motor çeşidiyle kafam karışık. yamaha yada honda düşünüyorum apache kullanan arkadaşlar varsa onlarında bu motorla ilgili görüşleri lazım.olmazsa bildiğimden şaşmıyacam tabiki honda

Yukarı Alt