İnternet gazetesine yorum yazmak!..

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Sevgili arkadaşlar;
GAZETEPORT adlı internet gazetesi,son günlerde gündemde olan konu ile ilgili bir anket yapmış ve okuyucu yorumlarına yer vermişti..

Benim yaptığım yorumu anasayfada başlık yaparak yayımladı!..
Benim ve diğer yorumcuların yorumlarını bu linkten okuyabilirsiniz:

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
osman abi bende yorum yapacakdım vaz gectim millet uçmuş resmen yazısıyla hele senol abinin yazısıda oldukca sert
Şenol'un yorumunu ben de yeni gördüm,yorumu için kendisine ben de teşekkür ederim..Gerçekten sert olmuş, ama yine de o sıfat ve ithamları kabullenen olmayacağından tazminat işiyle falan karşılaşmaz sanırım!..:)

(Tüm misafir yorumları bölümüne bakınız,Şenol Sel'in yorumu için!.)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Şenol'un yorumunu ben de yeni gördüm,yorumu için kendisine ben de teşekkür ederim..Gerçekten sert olmuş, ama yine de o sıfat ve ithamları kabullenen olmayacağından tazminat işiyle falan karşılaşmaz sanırım!..:)

(Tüm misafir yorumları bölümüne bakınız,Şenol Sel'in yorumu için!.)
ben şenol abiyi bulamadım??

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Ben vatanım için canımı ortaya koymuşum.Bende bir şey yok canımdan başka alacakları bir şey yok.yerlerse gelsin onuda almaya kalksınlar.
Unutmasınlar.Bu Dünya Sultan Süleyman'a bile kalmadı ki onlara kalsın.Bugünün yarını da var.
Ben doğru bildiklerimi her plartformda yazarım.beğenen alır beğenemyen ortada kalır.

Yer
istanbul
Ben vatanım için canımı ortaya koymuşum.Bende bir şey yok canımdan başka alacakları bir şey yok.yerlerse gelsin onuda almaya kalksınlar.
Unutmasınlar.Bu Dünya Sultan Süleyman'a bile kalmadı ki onlara kalsın.Bugünün yarını da var.
Ben doğru bildiklerimi her plartformda yazarım.beğenen alır beğenemyen ortada kalır.
şenol hocam şu yorumun linkini verde bende okuyayım bir türlü bulamadım senin yorumu

Yukarı