İstanbul Kiralık Scooter Motorsiklet

Yer
istanbul
İstanbul Avrupa Yakasında 100 cc ile 250 cc Arasında Kiralık Scooter Hizmetimiz Sürmektedir. Scooter Kiralama İstanbul 0545 3082404 Via Rent a Car www.viarentacarwww.viarentacar.com

Evet arkadaşlar İstanbulda da kiralayan yerler çoğalmaya başladı.Ortaköyde daha önce 2 kere people S kiralamıştım.Hatta geçtiğimiz hafta internet üzerinden kiralama işleminde başlamışlar.İlgilenen arkadaşlar www.moto.com.tr/istanbul-motosiklet-Scooter-kiralama.html gerekli bilgiyi alabilirler.

İstanbul 'da Geçen Yaz 125 cc kymco scooter kiraladım . Benden a2 ve kredi kartı istediler , motoru teslim ederken korktum bazı cizikler vardı acaba sözleşmeye yazdırsamıydım diye ama , en ufak bir extra ödeme cihedinde bulunmadılar , öneririm ( nacizane) www.viarentacar.com telefon sitede yazıyor
Not: sadece 125-150 cc scooter kiralıyorlar. buyuk motor yok ve girmiyorlarmış buyuk motora.
esenkalın

Çoğunlukla motorcular Boss Rent Car üzerinden kiralıyorlar. Bende kiraladım ve dedikleri kadar varmış. Servisteki arkadaşlardan duymuştum bende. Motorlar her kira dönüşü bakıma giriyor (Balata, gidon durumu, fren ://forum.donanimhaber.com/m_75533833/tm.htm#']sistemi, lastikler, vs) kısacası şakası olmayan bu makinalarda süpriz kaza olmaması için, işlerini titizlikle yapıyor adamlar. Gittiğinizde de göreceksiniz samimi insanlar, paranızla dayak yemiyorsunuz. İstanbulda yakasında zaten çoğu kişi buradan kiralıyor.

Firmanın resmi ve sahibinden üzerinde ilanları var arkadaşlar. Her zaman olduğu adresi belli olan yerlerden şaşmayın derim.

Boss Rent Car

İş 0 (212) 323 33 47
Cep 0 (507) 390 87 55

Yer
istanbul
bodrumcu demiş ki:
İstanbul Avrupa Yakasında 100 cc ile 250 cc Arasında Kiralık Scooter Hizmetimiz Sürmektedir. Scooter Kiralama İstanbul 05322723117 Via Rent a Scooter ://www.istanbulrentascooter.net']www.istanbulrentascooter.net [/URL]
://www.istanbulrentascooter.net']
Firmanı iletişim bilgileri güncellenmiştir. +9 0532 272 31 17 www.istanbulrentascooter.net Esen kalın[/url]

Yukarı Alt