Istanbul levent

Yer
İSTANBUL
Merhabalar...
Arkadaşlar formu bir aya yakın takip ediyordum.Artık üye oldum ve sizlerin aranıza katıldım.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.163.500 km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

Yer
İSTANBUL
Hoşbulduk ilgi ve alakanız için.
Sizlerden bir çok konuda bilgi almak istiyorum.
Motorsiklet hayalım lise çaglarında olmuştur ama benim için uç bir nokta olduğu için hayallerimi hep geriye atmışımdır.
bilirsiniz o yıllar ailede izin olmayınca olmuyordu. Ama artık evliyim ve artık benim bir çocuğum var ve artık kararlarımı ben alıyorum.
Honda CBF 150 2009 motor aldım 2 ay oldu ne 1500 km lik yol yapmışım ve halende yapmak tayım.

Giyim konusunda bana yardımcı olmanızı istiyorum.
120 ile 175 TL civarında pantolon arıyorum ruzgara ve yağmura dayanıklı felan.
Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

Yer
İSTANBUL
Erdal hocam çok kapsamlı ve kaliteli bir forum.
Bilgi ve eğitim amaçlı yönlendirmeler olması beni etkiledi doğrusu.Havadan sudan bilgiler ile başkalarına aksedilmiyor.Buda ne kadar ciddi olduğunuzu ortaya koyuyuyor.
Sizlerden daha çok şey öğreneceğim.

Yukarı