İstanbul'dan Merhaba

Yer
İstanbul
istanbul'dan selamlar arkadaşlar :) ben Arda Tamer Anadolu yakası Acıbadem'de oturuyorum.yaş 38 ama beden yaşım 28 gibi diyorlar :). 1987 senesinden beri motosiklet kullanmaktayım.değişik tarz ve cc gruplarında..full korumalı olarak motosiklet kullanmayı severim :) apaçi tarzı motosiklet sürücülerini pek sevmem :(.değişik motosiklet forumlarına üyeyim oradaki adım Arjantinli69 ama burada kendi ismimi kullanmak istedim.gezi ve toplaşmalara katılmayı sohbet etmeyi ve paylaşımı severim.bilgileri paylaşmak her zaman güzeldir,her zaman illaki bilmediğimiz bir konu vardır.bence bilgi yaşla değil tecrübeyle çoğalır :) şu andaki motosikletim 2005 model 2007 trafik çıkışlı 25.000 km de siyah bir ER 5. herkese iyi forumlar dilerim.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

Yer
bostancı
istanbul'dan selamlar arkadaşlar :) ben Arda Tamer Anadolu yakası Acıbadem'de oturuyorum.yaş 38 ama beden yaşım 28 gibi diyorlar :). 1987 senesinden beri motosiklet kullanmaktayım.değişik tarz ve cc gruplarında..full korumalı olarak motosiklet kullanmayı severim :) apaçi tarzı motosiklet sürücülerini pek sevmem :(.değişik motosiklet forumlarına üyeyim oradaki adım Arjantinli69 ama burada kendi ismimi kullanmak istedim.gezi ve toplaşmalara katılmayı sohbet etmeyi ve paylaşımı severim.bilgileri paylaşmak her zaman güzeldir,her zaman illaki bilmediğimiz bir konu vardır.bence bilgi yaşla değil tecrübeyle çoğalır :) şu andaki motosikletim 2005 model 2007 trafik çıkışlı 25.000 km de siyah bir ER 5. herkese iyi forumlar dilerim.
hoş geldin yakınlardasın tanışırız kısmetse

Yukarı