Istanbuldan Selamlar

Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, İstanbul Şişli de yaşıyorum.

88 doğumluyum, motosikletlere karşı ayrı bir tutkum var.

Maslak oto sanayide app plaka ve pleksi plakalık yanı sıra tuning üzerine dükkanım var. Yolunuz düşerse çayım her zaman hazır

Bilgin Turan

Forum Bağımlısı
Yer
Şişli, İstanbul
bi ara cayını icmeye gelelim hemde bize etkinlik olur toplanamıyoruz zaten bahanesi olsun

Merhaba arkadaşlar 1980 doğumluyum aranıza Honda pcx125 ile katılıyorum herkese iyi forumlar diliyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar,

Yeni konu açmama izin verilmediği için bende buradan kendimi tanıtmış olacayım.

İsmim Ahmet, 34 yaşındayım, Beşiktaş'ta çalışıyor, Sarıyer'de oturuyorum.Bir yazılım ekibinin yöneticisiyim.

Bugün ekip arkadaşım ile beraber Özel Villa Levent sürücü kursuna A ehliyeti için kayıt yaptırdım ve ilk eğitimi aldık.

Hedef Ocak ayında ehliyet ve baharda Kawasaki Vulcan S.

Çocukluk tutkum olan chopper/cruiser ile ilgiliyim.

Yer
İstanbul
Selamlar,
Yeni konu açmama izin verilmediği için ben de kendimi buradan tanıtayım.
Adım Can 28 yaşındayım Sarıyer de yaşıyorum Yakın zamanda kendime sym fiddle ııı almayı düşünüyorum
saygılar sevgiler

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@CNN
Bu linkte ki "www.motosikletforum.com/forum/istanbul-avrupa-yakasi.21/"]İstanbul Avrupa Yakası
yere yeni konu aç tıklayarak tanışma konusu açabilirsiniz.[/URL]

Açma tuşu çıkıyor ama açmaya izin vermiyor ....

merhaba ben son durak ducatide kaldım ve aranıza katılmak istedim , istanbul halkalıda oturuyorum ve herkese iyi forumlar diliyorum

Yer
İSTANBUL
Herkese merhaba,

İstanbul avrupa yakasında 25 kişilik bir grubumuz var. 250cc ağırlıklı sürekli buluşuyoruz. Gelmek isteyen olursa özelden irtibata geçebilir.

Saygılar.

Yer
Antalya
İyi günler arkadaşlar ben ilk defa motor kullancam. Okulum ile evimin arası 15 km olduğu icin motor almam gerektiğini anladım. Hiç tecrübem yok bu konuda bana scooter mi önerirsiniz yoksa Commuter mi önerirsiniz ? Benim için kullanışı ve hakimiyeti önemli. Bide motor 50 cc olcak. Küba Dragon 50 ile Arora 50-11 arasında kararsız kaldım.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
O dedikleriniz motosiklet değil mopet halk adıyla mobilet.Yeni yasaya göre ehliyet gerekmiyor ama sürüş bilgisi şart.Eğitim alırsanız canınızın yanması riskleri en aza indirmenin yollarını öğrenirsiniz.Ya da siz denemek yanılma yöntemiyle öğrenirsiniz tabii ölmez yaşarsanız.Tercih sizin

Yer
İSTANBUL
Merhaba arkadaşlar Ben İstanbul'dan M.Tayfun

Bu koca şehrin trafiğinden sıkılan onca işin gücün arasında motosiklete binmek için bahane arayan rutin den bunalınca efendice gazlayan kısaca kendini rüzgara kaptırınca rahatlayan biriyim ben..

Uzun yıllar süren motosiklet tutkumu sizlerle paylaşmak üzere buradayım motora ilgisi olan herkesi çok seviyorum umarım sizde beni seversiniz.

Bu arada Youtube da Mutu Moto adlı kanalım var.
("www.youtube.com/c/MutuMoto"]Mutu Moto[/URL])

Bu kanal da çok zengin içerikleri olan ( yol maceraları,motosiklet incelemeleri,trafik günlükleri,motorcu için işe yarayan bilgiler,çeşitli tanıtımlar ve kask içi muhabbetler gibi ) konuları bulacaksıniz.

Abone olur desteklerseniz sevinirim.

Herkese iyi forumlar

Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba İstanbulda yaşıyorum ismim Selçuk 40 yaşındayım Bmw 1200 gs kullanıyorum.
Reklam işi ile uğraşıyorum. motosikletclub.net adında bir internet sitem var ayrıca klubün başkanıyım
Herkese keyifli sürüşler dilerim tekeriniz düz bassın

Yer
İSTANBUL
Herkese Merhabalar :) Ben,
Güney Bircan
Hayalimdeki Motor: Yamaha YZF R125

Yazılımcılıkla uraşıyorum.
Müzik yapıyorum.
Boş zamanlarımda genelde bisiklet sürüyorum.

Amacım:
Bir an önce A1 ehliyet almak.
/////HERKESE IYI GUNLER/////

Yer
Sirintepe
Selamun aleyküm dün gece saatlerinde yarım saat içinde ktm. Duke 200 motorumu çaldılar polise haber verdim dün geceden beri aramadigim girmedigim sokak kalmadı ne yapmam gerekiyo kafayı yicem bana yardımcı olurmusunuz aracımın plakası 34 TP 8901 gören ya da bir arkadaşından duyan olursa 05340714597 numarayı ararlarsa çok sevinirim şimdiden.cok teşekkür ederim.yer Kağıthane sirintepede çalındı

Yer
İstanbul
Arkadaşlarım ve büyüklerim öncekikle merhabalar formda yeniyim ilk başlığım

Kendi motosikletimi -yamaha wr125x- apartmanın içine sokmayı düşünüyorum. İçeride bağlayacak yer var. Dışarda kalırsa çalınma olasılığı çok yüksek bir semtteyim. Sizce bana zorluk çıkartır mı? Bu konuda fikir sahibi veya deneyimi olan yazarlardan yanıtlarını beklerim şimdiden teşekkür ederim
251CF1B5-C7CD-4957-B2BD-E36557666026.jpeg

Yer
İstanbul
Selamlar hoşgeldiniz. Sorunuzu tam anlayamadım ne açıdan sorun çıkar mı?
Kapınız dar gözüküyor içeride yer var mı insanların rahatça geçebileceği? Eğer yeterli mesafe yoksa apartmana almanıza izin vermeyebilirler.
Bunun dışında teknik olarak bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Yukarı Alt