Izmir-karşıyaka dan selamlar...

Yer
İZMİR
MERHABALAR; BENDENİZ VOLKAN YALÇIN , BENDE MOTORA YENİ BAŞLAYANLARDANIM. GEÇEN YAZ EĞİTİMLERİMİ VE EHLİYETİMİ ALDIKTAN SONRA BU SENEDE MOTORUMU ALMIŞ BULUNMAKTAYIM. BAŞLANGIC OLARAK ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HAYALİM OLAN BİR MOTOR İLE BAŞLAMAK İSTEDİM. 1200LÜK BİR SPORTSTER İLE BAŞLADIM BU MACERAYA. HERKEZE SELAMLAR... :) İÇİNİZDE MİTHAT ÖZTÜRKÜ TANIYAN VARMI ACABA??? ONUN BURADA FORUM OLARAK İLANINI VERDİĞİ CHOPPER GÖZLÜKLERİNİ ÇOK BEĞENDİM VE ALMAK İSTİYORUM, YARDIMCI OLABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.... TEŞEKKÜRLER.... :cool:

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Aramıza hoşgeldiniz yanlız acemilikten olsa gerek ;) bütün yazışmanızı büyük harfle yazmışssınız dikkat ederseniz iyi olur yoksa forum polisimiz ceza kesebilir uyarmadı demeyin dikkat bağımlılık yapar ;)

Yer
İZMİR
uyarı ve iyi dilekleriniz için herkeze teşekkürler. başlangıç olarak 883 sportster alacaktım aslında. ancak konuştuğum herkez 1200lük sportsterin çok daha dengeli ve güçlü bir motor olduğu ve daha ağır olduğu için 1200lük olanın 883e göre daha az yakıt yaktığını söylediler. motorun ağırlığından ötürü 883ün beygirinin yetmediği şehir içi trafikte ve sollamalarda sorun yaratabildiği söylendi. 1200 ün çok daha konforlu olduğuda söylendi. çok kısa süre sonra 883ü satıp 1200e geçmek istersin dediler. bende, şans buya 883 fiyatına 1200 sportster bulduğum için de kaçırmak istemedim. şimdilik motor hacminden ötürü bir sorun yaşamadım. sadece gaz kontrolünü çok iyi yapmak, çok hassas davranmak gerekiyor. öyleki, sadece ilk kalkış anında 1. ve 2. viteslerde raceler ile kafa kafaya çıkış potansiyeline sahip; sanırım yüksek torkdan ötürü... :) herkeze selamlar....

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

1200 ile başlamak iyi bir şey değil.Emeklemeden koşmak gibi bir şey.
Neyin ne olduğunu ne olmadığınızı bilmeden büyük cesaret.
Neyse olan olmuş bize hayırlı olur inşallah demekten başka söz kalmıyor.

Yukarı