Kadın sürücülere bayılıyorum

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Kadın sürücünün kullandığı bu otomobilin bu fotoğrafı görenleri hayretler içerisinde bıraktı.
Bayan okurlarımız bu habere belki kızacak ama öyle sanıyoruz ki internette e-postalar aracılığıyla dolaşan bu fotoğraf onları da çok güldürecek..
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Hadi bakalım yorum yapalım o çantayı nasıl olmuşta orada unutmuş :)

Bence,

Arabaya binmeden önce telefonu çaldı.. telefonunu çıkarttı o sırada makyaj yapmaya çalışıyordu. Bir taraftan telefon ir taraftan makyaj. Çanta elinde fazlalık kaldı ve aynaya astı.

Daha sonra arabaya bindi ve baktıki kontak çantanın içinde.. Geldi aynaya takılı çantadan kontağı aldı ve çantayı yine orada unuttu.

Dikiz aynasında makyaj yapmak için yine çantasını aradı sonra farketti ki çantayı aynada unutmuş..

Amannnnn kimse farketmez deyip durmadan devam etti

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Abi bunu soylemek istemiyorum ama Arabaya binerken halen bana bakıyodu. Ben cantayı isaret ediyodum o da tamam diyip kafasını sallıyodu.
O ara orda kaldı canta
:D

Yer
İstanbul
ben de hastayım kadın sürücülere. kadınım ama bazen kendimden utanıyorum. misal annem; bağdat caddesinde en sağdaki şeritten sola dönmeye çalışıyordu. bir keresinde ise annem kaza yaptı araba ile misafirliğe gidiyormuş. arkadan vurmuşlar, inip hanımefendi iyi misiniz diye sorduklarında annem senin yüzünden geç kaldım beni bekliyorlar diye çıkışmış. sonra babam ve polisler gelmişler. babam polis bey, hanım geç kalıyormuş bir an önce halletsek de gitse demiş herkes gümüş tabi. annem işler halledildikten sonra misafirliğe gitti. ama, araba o kadar hasarıydı ki kasko arabayı yapmadı, parasını verdi.
evet, evet, bazı kadın sürücüler hakikaten araç kulanmasalar güzel olacak. :)

Yukarı